1. 1.
    Allah "ol" deyince oluyorsa, dünyanın yaratılışı 6 gün sürmemeliydi.

Kıvırmaları alayım.
    10 -21 ... kalemistik
  2. 2.
    Dinazorların yok olmasına neden meteoru oluşturuyordu, ayrıca benim de dünyaya inmem gerekiyordu. Bu sebepten dolayıda birilerinin yer açması gerekiyordu. Evet ben çok fazla yer kaplıyorum bu mavi küre'de o sebepten dolayıda dinazorları ben ateşledim.
    -3 ... iiiblacktoothiii
  3. 3.
    Biz 7. Gün yaratıldık. Hep dinleniyoruz. Şaka len emekliyim.
    -3 ... mr forever happy
  4. 4.
    Allah öyle istediği için. isteseydi anında yaratırdı.
    11 -2 ... selia
  5. 5.
    ''Allah ol deyince oluyor dünya'nın yaratilisi 6 gun surmemeliydi'' demis adam.
    Abi inanilmaz.
    aglayim mi guleyim mi bilemedim.
    ne kadar da az dusunuyorsunuz?

6 gunde olmasini dilediyse 6 gunde olmustur.
    Bu kadar basit bir mantigi bile kuramiyorsaniz gercekten cok yazik.
    14 -6 ... atasnopyman
  6. 6.
    Bir beyin ancak bu kadar hor kullanılabilir. Mal inanmadığı şeyi açığını arıyor.

Neymiş dünyanın yaratılması neden 6 gün sürmüş? Dünyanın bir yaratıcı tarafından yaratıldığını kabul ediyor ama neden o kadar sürmüş de ol dese olmuyo muymuş?

istese herşeyi aynı anda yaratabilirdi mal herif. Demek ki senin bilmediğin ama onun vakıf olduğu bir şey var.
    8 -4 ... frekans
  7. 7.
    Gün kavramı bildiğimiz 24 saat değildir.çünkü dünya yaratılmadan kendi ekseni etrafındaki bir tur diye birşey olmaz.
    10 ... exscalibur
  8. 8.
    Cehape olsa en az 1 ay sürerdi...

Nankörler!!!
    8 -4 ... mavi huydur bizde
  9. 9.
    gün ne demektir? eger marslı ve ya başka bir gezegenden olsanız ''gün'' kelimesinin bir anlamı olurmu?

başlıktaki yazar merak etmiş ve sormuş, verilen ''sözde'' cevaplar hepsi boş, birde hakaret etmişler, çünkü kendileride bilmiyor, bilmemek neyse araştırmıyorlar bile. çünkü araştırırlarsa ve düzgün bir cevap bulamazlarsa ''sözde'' inançları yıkılacak, zarar görecek.

not: evreninenmutluazizi cevaplamaya çalışmış ona teşekkürler.
    3 -2 ... dergah sovalyeleri
  10. 10.
    önce dünyanın sonra kainatın yaratıldığını göz önüne alırsak, iyi bir süre bence.

(bkz: bakara 29)
    (bkz: fusilet 9)
    1 -1 ... noxeca