1. 1.
  Deutzche bank açıklaması. Almanlar yine bizi gısganiyu.

  dünyanın en ucuz parası türk lirası
  3 ... serdarsl06
 2. 2.
  muhtemelen en ucuz değil en "undervalued"'dir burada kastedilen. ergenlerin elinde tuzlukla koşmalarına bakmayın. biraz finans bilgileri olsaydı undervalued olduğunu ve bunun da aslında iyi bir şey olduğunu anlardı ama anlamını bile bildiklerini sanmıyorum. şimdi gidip sikko sosyal medya gruplarında kendi gibilerle takılmaya devam edebilirler.

  edit: hala ısrarla falanca para bizden daha ucuzdur diye entry'ler giriliyor. yahu bahsedilen şey o değil. burada tl'nin dolar karşısındaki güncel konumundan bahsediliyor ve bunun alım fırsatı olduğu söylenmek istiyor. yoksa herhalde yani bizden daha değersiz paralar mevcut sayın einstein'ler. https://www.therichest.co...ost-worthless-currencies/
  7 ... buzdan adam
 3. 3.
  Bunu hangi kriterlere dayanarak açıklamışlar. Açıklayan kişinin ismi ve görevi ne imiş. Bunları da bir yazsan.
  1 ... gokdelende kapici
 4. 4.
  boş haberdir. Iran parası daha ucuzdur mesela.
  2 ... tufeyli
 5. 5.
  Bankanın yetkili stratejistlerinden George saravelos isminde bir insanmış.

  Ayrıca aynı açıklamada japon yeni ile ilgili de bir açıklama yapmış. Değerli para birimleri arasında en ucuzu japon yeni olduğu için ona yatırım yapıyorlarmış.

  https://www.ekonomihaber....i-turk-lirasi-h27933.html
  ... serdarsl06
 6. 6.
  isveç ve norveç kronu türk lirasından çok daha ucuzdur.
  1 -1 ... against the oppression
 7. 7.
  Yaklaşık gayri safi yurtiçi millî hasılatı 900 milyar dolar olan bir ülke Türkiye. Ucuzdan kasıt alınabilir değerlendirilir olması olabilir.
  1 ... promer
 8. 8.
  Türk lirasının dolar karşısında yeni yılın ilk günlerinden itibaren yaklaşık yüzde 3'lük değer kaybına vurgu yapan açıklama.
  -1 ... serdarsl06