1. 1.
    Milletin pisliğini temizlemek ve yolları süpürmek utanç verici gerçekten. Yolda bir arkadaşınız görse denk gelse açıklaması yok.

Cahil kesim yapar bu işleri zaten, kokusu bile insanın midesini bulandırmaya yetiyor. Yanımdan bir çöpçü geçsin leş gibi kokuyor, resmen çok pis yani.
    7 -41 ... serpente16
  2. 2.
    her mesleğin çekici olmayan tarafları bulunsa da, şiarımızın "emeğe saygı" olması gerekir.
    3 ... monk of monkmountain
  3. 3.
    deri tabaklama işçisi veya lağam dalgıçlığı gibi meslekleri bilmeyen yazar beyanı.
    4 ... betonayakkabi
  4. 4.
    (bkz: Trol olayım derken mal olmak)
    8 ... depresif psikolog
  5. 5.
    su tesisatı çıraklığı yaptım. başımdan aşağı bok aktığında yaşım 15'di. metal sanayinde kaynakçılık yaptım. 5 tonluk preste çalıştım. parmağım kopuyordu az kalsın. gözlerimi kaynak aldı günlerce uyuyamadım. ellerim metal çapağından liğme liğme yarıldı. bu işi yaptığımda yaşım 17'ydi.

yaşım şimdi 35. 20 yıldır çalışıyorum. 20 yıldır yapmadığım iş kalmadı. ekmak parası için bilek gücüyle çalışmak dünyanın en kutsal şeyidir. çocukken bir kaç kez utandım bundan. şimdi gurur duyuyorum.
    28 -3 ... serdarsl06
  6. 6.
    Sevgilimin babası yapsa bu işi direk ayrılırım.
    1 -9 ... serpente16
  7. 7.
    burada duyar kasan samimiyetsiz yavşaklara bir tane çöpçü gelse merhaba dese topuklarını götlerine vura vura kaçarlar.

pisler lan işte. neyin duyarını kasıyon?
    2 -9 ... poncik waffle
  8. 8.
    Sağlam maaş aldıklarını biliyoruz.
    1 ... i am from gotham
  9. 9.
    hayır orospuluktur.
    2 ... littlehill
  10. 10.
    dünyanın en pis mesleği alın teri dökmeden yalayarak makam ve mevki edinilen mesleklerdir. dalkavukların en sevdiği mesleklerdir bunlar.
    şu dünyadan birilerini yok etme imkanım olsa, en başta bu yalaka şakşakçıları yok ederdim.
    5 -2 ... kendimden biliyorum