bugün

Bir utanç birinciliğini daha kimseye bırakmadık çok şükür.
Adam milyarlarca dolar harcayarak, bilimsel çalışmalar yaparak, ülkesine değer katarak, iş gücü katarak telefon üretiyor ama ürettiği telefonun yüzlerce katını, hiç bir katkı sağlamadan, sadece vergi adı altında ülke kazanıyor...
Bu durum ne akıl ile anlatılabilir ne insan haklarıyla. Biz ab üyesi olsaydık ve sırf bu yüzden koltukta oturan kişileri mahkemeye verseydik, bu kişiler insan haklarını çiğnedikleri için suçlu bulunurdular. Tabi ki böyle bir medeniyete hazır değiliz.

https://halktv.com.tr/eko...-unvanini-kazandi-770276h
Bunda türk halkının iphone özentiliğinin de payı var.

Kredi vs çekerek iPhone alırsan nasılsa her türlü alıyorlar diye fiyat artırır.

Kimse almasa kimse kullanmasa fiyatları düşebilir...
ciasal islam partisi akabe ile ancak dünyanın en kötü, en pahalı ve en rezil şeylerinde birinci olabiliyoruz. ciasal islam insanlığın kanseridir, virüsüdür, hastalığıdır. tedavileri de akıl ve mantıktır. bu hastalığın en büyük besin kaynağı ise cehalettir.

herhangi bir avrupalı hatta kafkasya ülkesi bile iphone'yi bizden daha ucuza satın alabilir. şimdi euroyu ve doları da allah yükseltiyor değil mi? zamları da samancı cuhapeliler yapıyor? ciasal islam partisinin bunda ne suçu olabilir ki? yemin ederim şu ülke milli mücadele dönemlerinde bile bu kadar kötü duruma düşmemiştir..
Peki ya Bu iPhone şikayetnamesini iphone dan yazana ne diyeceğiz.

Bu yüzden “akp den şikayetlenip yine de akp ye oy veriyorlar” diyerek birilerini tutarsızlıkla suçlamak gerçekten komik oluyor.

Kimseye etmem şikayet, ağlarım ben halime
Titrerim mücrim gibi, baktıkça iphone fiyatlarına.
Ölürüm de iPhone almam amk.