1. 1.
  gelenek bozulmamış. toyota corolla yine dünyanın en çok satılan arabası olmuş. http://otomobil.haber7.co...corolla-zirveyi-birakmadi
  1 ... seruven44
 2. 2.
  Kuzey Amerika pazarının devasa boyuttaki talebi rakamların çarpılmasına yol açmaktadır zira corolla batı avrupa pazarında neredeyse esamisi okunmayan bir araçtır.
  -1 ... vigilante8
 3. 3.
  kuzey amerika'da corolla değil toyota'nın lüks segmentleri lexsus, camry ve land crauiser satılıyor.
  ... seruven44
 4. 4.
  Corolla elbette usa pazarında satılıyor. ..
  Artık amerikan tüketicisinin de tercihleri kompakt otolara yöneldi adam altı sekiz silindirden aldığı verimi 4 silindirden rahatça alabildiğini görmeye başlayınca camry lexusa daha az talep göstermeye başladı.
  Ekteki resim toyota usa sitesindendir. .
  dünyanın en çok satılan arabası
  -1 ... vigilante8
 5. 5.
  onu bunu bilmem yıllardır dünyanın en çok satılan arabası küçümsenecek başarı değil. o açıdan tebrik etmek lazım toyota'yı. bu arada toyota hibrit araç satışında da 8 milyonluk satışla dünyada lider.
  ... seruven44
 6. 6.
  Hybrid oto da amerikan pazarında talep gören bir üretim metodudur.
  Avrupada tüketici sonuçta benzin tüketen elektrikli otoya geçişte bir ara dönem teknolojisi hybrid e mesafeli yaklaşmakta üreticiler de Peugeot sözcüsünün dile getirdiği gibi diesel hybrid yapmadıktan sonra anlamı yok mantığı yok ayrıca diesel zaten şu an yeterince ekonomik ve ekstra bir yatırımla araç fiyatını yükseltmeyi tüketici yararına görmüyoruz diye görüş beyan ediyorlar. .
  ... vigilante8