1. 1.
  abuk sabuk, sacma sapan, kendini a$mi$ olumler.bunlardan benim rastladigim en ilginci ise $udur;

  bir terorist, unlu bir profesore mektup icinde patlayici madde gonderir.ama mektupa pul yapi$tirmayi unutmu$tur ve mektup sahibine iade edilir.mektup'un patlayici madde icerdigini unutan terorist, mektubu acar ve "uf" olur.
  19 ... master
 2. 2.
  Astronot biliminde çığır açan Danimarkalı bilim adamı Tycho
  Brahe, vaktinde tuvalete giremediği için öldü.

  16. yüzyılda yemek
  bitmeden sofradan ayrılmak hakaret sayılırdı. O gece, şölene
  gelmeden önce tuvalete girmeyi unutmuştu. Yemekte içkiyi fazla
  kaçıran Brahe, izin isteyemeyecek kadar nazikti. idrar kesesi
  patlayan bilim adamı, 11 gün acı çektikten sonra öldü.

  http://www.geyiq.com/foru...yann-en-ilgin-lmleri.html
  10 ... yuce insan
 3. 3.
  tükürme hastalığı olan bir subay sokak lambasına tükürmeye çalışırken balkondan düşer...
  askeri bir bölgede 2 asker mayınla futbol oynarken ölür garip olan bu insancıkların mayın uzmanı olması
  meksikada sürekli kavga eden iki kardeşten biri dayanamaz ve diğerini kafasından vurur bu ölümü ilginç kılan bunun bir intihar olmasıdır çünkü pedro ve rodriguez yapışık ikizdir dolaysıyla dolaşım sistemleri aynıdır.
  11 ... woodenface
 4. 4.
  1996 yılı.

  Bizde olduğu gibi Yunanistan da yaz döneminde orman yangınlarıyla boğuşuyordu. Yunanistan itfaiye ekibi büyük bir yangını söndürmüşler ama oldukça geniş bir alanı da kurtaramamışlardı. Yangın sonrasi uzmanlar, yanan alanda araştırma yaparken, gördükleri karşısında küçük dillerini yutarlar. Görünen, denizden bir kaç kilometre uzakta ve yüksekte olmasına karşın yanmış bir balıkadamdır. Snorkeli ve zıpkını da elindedir üstelik.
  Sen, balık avlamak için denize dal. Sonra bir yangın söndürme helikopteri, gelip seni çeksin ve yangının
  üzerine bıraksın.
  86 -3 ... fatal
 5. 5.
  soba bacasını temizlemek için ağırlık aranır bulunur iple bacadan aşağıya sarkıtılır o esnada bir patlama..ipin ucuna bağlanan şey el bombasıdır..

  anahtar evde unutulmuştur..sarhoş kişi camdan girmeye çalışır. Merdiveni dayar cama o esnada kafası lavaboya gelecek şekilde düşer.Sarhoş kişi kurtulmaya çalışırken musluğu açar..Dünyada kayıtlara geçmiş ilgnç ölümlerden birini yaşar..
  3 -2 ... rigor mortis
 6. 6.
  tom cruise'in basrolunu oynadigi magnolia adli filmin basinda da yer verilen enteresan olaylardir.
  surekli kavga eden anne-baba yuzunden intihar eden bir gencin binadan kendisini atarken, annenin pompali tufekle babayi vuracagi sirada yanlislikla asagi dusen oglunu vurmasi da kayitlara gecmistir.
  6 ... radament
 7. 7.
  elektrik direğine elini dayayıp, ayakkabısının altındaki çakıl taşını ayağını sallayarak çıkarmaya çalışan bir genci gören yardımsever (!) vatandaşımızın, elektrik çarpıyor sanması ve vatandaşın kafasına kürekle vura vura öldürmesi.* ve *
  11 -1 ... dewe
 8. 8.
  tuhaf ölümlerdir..william shakespeare'in ölümün ilginçliği ise tarihindedir..23 nisan'da doğmuş ve 23 nisan'da ölmüştür..
  3 ... sadik 2 dost 1 hayat 1 olum
 9. 9.
  açık denizde yat gezisine çıkan grub kişilerinin, merdiven koymadan, hepbirlikte denize atlamaları; bütün uğraşılarına rağmen tekneye çıkamayıp, ölmeleri.
  6 -1 ... annabell lee
 10. 10.
  new york'ta beşinci caddede bir adama araç hafifçe çarptı. adama birşey olmamıştı. şoförle konuştu ve tam kalkacakken olayı gören biri yanına gelerek,kalkmazsan sigortadan para alabileceğini söleyince yeniden aracın önüne yattı.araç sürücüsü ise adamın gittiğini düşünerek gaza bastı ve adam öldü.
  8 -1 ... manyach