bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  o günün bu gün olduğunu görerek sallamada olsa tüm yazarlarımızın bu özel gününü kutluyorum. evet böylece bizim de bir özel günümüz olmuş oldu. gerisi gelir artık.
  ... seyir
 2. 2.
  6 eylül dünya allah akıl fikir versin günü. 7 eylül dünya dünya günü. 8 eylül dünya anlamlı günü. 9 eylül dünya sallama günü diye gider bu dünya günleri.
  2 -2 ... hebeley episode ii
 3. 3.
  (bkz: 6 eylul dunya ayar verilen sozluk yazarlari gunu)
  1 ... ucubegothic
 4. 1.
  selam genşler...

  18 mart'ın dünya üzerindeki bütün interaktif sözlüklere ve özellike uludağ sözlüğe armağan edilmesi olayı.

  esaretimin üzerinden tam 1 ay geçti sözlük. bu bir ay içerisinde ''bir derdim var'' atışmalarına, moderatörün biber gazı kapsüllerini kafama kafama nişan almasına defalarca kez şahit oldum. bu süre zarfında twitter, facebook ve sözlük gibi platformlarda #akagaminaölümsüzdür! tagını görmeyi çok istiyordum lan. kimse siklemedi tabi. berkin'in veya burak'ın yerine benim için eylem yapılmasını istiyordum. yine kimse siklemedi tabi. akagamina kim ki hem? neyse iyi niyetimi suistimal eden moderatörler nazik kalbimi her gün kırdılar. biliyorsunuz ki aydınlığa giden yolda çile çekmezseniz aydın değilsinizdir. sözlüğe doğru giden yolda kapılar 18 mart'ta açılmıştı. o yüzden bugün bütün sözlüklere hediye. çaylaklığın ve zalim moderatörlerin olmadığı bir dünyaya merhaba diyelim. hadi içelim.

  türkiye'nin ünlü moderatörlerine çaylaklığımla alakalı sorduğum akılalmaz sorular, yürüttüğüm inanılmaz mantık ile nirvanaya ulaşınca 1 aylık nezaretimin bittiğini farkettim. bugün güzide lisemin kapısından çıkarken kurallar nedeniyle kapalı olan htc marka telefonumu açtığımda uludağ sözlük admini zall'ın kişisel ''çaylaklığınız bitmiştir'' mesajı beni ziyadesiyle mutlu etmişti. eve dönüp dilimden fırlayan bir kaç cümle ile aydınlık dünyanın ve dünyamın ilk entry'sini giriyor olacağım.

  bu çaylaklık ve ayrılık vurmasaydı şahsıma karmam şu an eksi 1000'di. dünyayı, iyi entrylerle değil de hep bir muhalefet kokan, negatif yorumlarla değiştirebiliriz. muhakkak ki muhtaç olduğun alet ve edevatlar en yakın teknosa mağazasında satılmaktır.

  #kapklavyenikurtalımdünya'yı.
  1 ... akagamina
 5. 1.
  cogito markasına yazık edecek sözlük ismidir.
  3 -1 ... atmi
 6. 2.
  Ulu dan buraya taşınmayı düşünüyorum.
  6 -4 ... hiphopci genc
 7. 3.
  Bir sözlüktür.
  Hayırlı uğurlu olsun bakalım.
  2 -2 ... maskeli zenci
 8. 4.
  bu ılımlı islamcıların dünya kelimesiyle ne alıp veremedikleri var ya hŭ!

  tanım: küfürsüz sözlüktür.
  -3 ... kederlininja
 9. 5.
  ölü doğmuş olan sözlüktür. başlamadan biten bir macera olmuştur.

  edit: faaliyet geçmiş olan sözlüktür. hayırlı olsun.
  4 -2 ... alteran
 10. 6.
  An itibariyle üye olduğum sözlüktür.

  bom boş olduğunu görünce aklıma uludağdan 40 arkadaş toplayıp dünya sözlüğe baskın yaparak trolsuz bir ortam kurulabilecegi gelmiştir.
  5 -2 ... uulgoc