1. 1.
  sadece türkiye de duyulabilecek slogandır.
  3 -4 ... tellal
 2. 2.
  geri zekalı kişi söylemi.
  -4 ... niki olmayan adam
 3. 3.
  nefret suçu işleyenlerin başlığı.

  tck böyle diyor: "halkın bir kesiminin benimsediği dinî değerleri alenen aşağılayan kişi, fiilin kamu barışını bozmaya elverişli olması hâlinde, altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır."
  11 -11 ... aklakara
 4. 4.
  yazarın burada ne demek istediği anlaşılamamıştır..

  tam olarak ay gün fln hatta burç verebilirse de muhtemelen konuya açıklık getirmiş olur..

  ayıp yani cidden ya..
  1 -1 ... maniacdepressive
 5. 5.
  sonra diyorlar ki "ateistleri saygı göstermiyorlar, islam hoşgörü dini değil ühüüüüü"

  lan orul orul orospu çocuğu hiç mi düşünmüyorsunuz bir gün psikonun biri gelir yerimizi bulur bu yazdıklarımızı bir kağıda yazar bu kağıdı bizim götümüze sokar diye?

  sizin bu cesaretinizi ben yıllarca bu devlete hainlik yapmış devlet memurlarına benzetiyorum. yıllarca bu devletin maaşını alıp bu devlete ihanet ettiler. bir tane akıllısı çıkıp demedi ki bu devlet gelir bir gün bizden hesabı sorar. bak nasıl sordu hepsi tutuştular alayını açığa aldılar ihraç edecekler.

  sizde şimdi diyorsunuz ki biz böyle konuşacağız konuşacağız fakat bize bu konuştuklarımızdan dolayı, bu hakaretlerden dolayı, bu küfürlerden dolayı, bu iftiralardan dolayı, bu kötülüklerimizden dolayı kimse gelip hesap sormayacak. size şu kadarını söyleyeyim bizim soracağımız hesap açığa almakla bitmeyecek sonunuz ipte bitecek. mezarınızı da bu topraklar kirlenmesin diye gavur memleketlere göndereceğiz.

  müslümanlar kendi değerlerine hakaret edilmedikçe, kendilerine karşı savaşılmadıkça hoşgörü göstermekle ve sabretmekle mükelleftirler. merhameti hak edene sonuna kadar merhamet etmek bizim vazifemizdir. lakin bizim değerlerimize, islama hakaret ve küfürler başlarsa o zaman bize cihad gözükür. cihad da ise af yoktur.
  5 -9 ... neferi ceysu muhammed
 6. 6.
  doğrudur
  zalimler,kafirler,münafıklar,ateistler için zulüm başladı.
  müslümanlar için en büyük bayram oldu.
  12 -2 ... dinazorus
 7. 7.
  Bir kilo pamukmu yoksa bu atılan başlıkmı ağır ?
  ... yo yo nigga