1. 1.
  kesinlikle amatör bal ligi mücadelesi tadında bir mücadele bile denmeyecek olan bir futbolcuk oynanmıştır. ulan dünya derbisi dediniz, iki büyüğün maçı dediniz bizde bişey sanmıştık ya.

  siz kimsiniz ya ?
  7 -2 ... ortadireksaban
 2. 2.
  bence gözler Beşiktaşımın oyun kalitesini aradı ama yok.
  (bkz: Güntekin onay) adam haklı.
  6 -1 ... ugurlubir13
 3. 3.
  Bal ligine hakaret olan bir cümledir. Bal ligi bile bu derbicikten daha heyecanlıdır.

  Arkadaş Beşiktaş'a bir rakip çıkarsalar dünya derbisi göstereceğiz ama yok. Şampiyon olacağımızı bile bile 17 tane ezik takım ile boşuna bir lig oynuyoruz.ülkemize Avrupa kupası kazandırmak varken boş işlerle uğraşıyoruz. Bu lig bizim için çok yetersiz. Ayıptır ya.
  4 -1 ... 73696b696369
 4. 4.
  Heyecanlı ama futbol kalitesi düşük bir maçtı. Ve sahada adeta kart kullanmamak için direnen, sertliğe prim tanıyan bir hakem vardı. Fernandonun guilanoya girişine bir zahmet sarı verdi ki, net kırmızı idi pozisyon. Aynı şekilde valbuenanın maicona yaptığı müdahale de kırmızı kartla cezalandırılmalıydı. Fenerbahçe maç boyu ceza sahası içinde yeterince çoğalmadı. Galatasaray'ı anlarım. Adamlara beraberlik yetiyor. Ama sen, kazanmak zorundasın. Başka çaren yok. Ve, buna rağmen maçın büyük bölümünde zerre risk almadan oynuyorsun. Sebep? Taraftar zihniyeti. Kadıköyde gs'ye yenilmeyeyim. Seri devam etsin. Gelenek bozulmasın. Bu kafayla Türk futbolu ilerler. Ama otobüslerdeki gibi. Arkaya doğru ilerler.
  2 -2 ... 56789
 5. 5.
  maçı babam sayesinde bende eh işte izlemiş oldum birazcık ama çok berbattı gerçekten. beşiktaşkımın verdiği heyecanı vermedi.
  -2 ... namnamhanim
 6. 6.
  ilk ve tek tehlikeli pozisyonu 90. dakikada olan maç için söylenen söz. yazık olan 2 saatime oldu bir daha bu leş takımların maç özetlerini bile izlemem açık ve net.
  1 ... public agent efsanesi