1. 1.
  nasa nın bu akşam açıklayacağını duyurduğu olay.

  konuyla ilgili bir anektot aktarmak istiyorum. bu sabah işyerini bir kadın aradı. nasa nın yapacağı açıklamayı sordu, ardındanda güngören de oturduğunu ve bölgelerinde akşamları uzaylıların geldiğini söyledi.

  ihbarı aldığımızı konuyla ilgileneceğimizi söyledik de ancak telefonu kapattırabildik.
  -1 ... denito
 2. 2.
  (bkz: uçan daireler istanbul da) *
  1 ... usualsuspects
 3. 3.
  astrofiziğe tandanslı kişilerin kısa süreli araştırmaları sonrası ulaşabilecekleri gerçeklik.
  bildiğimiz gibi yerküremizde yaşam olmasına sebep; galaksi sistemimizde güneş'in var olmasıdır. güneş tam da, olması gerektiği gibi(düzlem, eğiklik, pozisyon) kıstaslara sahip olduğundan dünyamızı ısıtıyor, bizler bu sayede hayat buluyoruz.
  bunun yanısıra; bizim samanyolumuz dışında da, pek çok sistem var. ve bu sistemlerin kendi güneşleri var. bu da; yukarıda bahsini ettiğim özelliklere sahip bir güneş ile farklı bir yaşam formunun var edilebileceğine ışık tutuyor.
  elbette olacağını varsaydığımız bu yaşam formlarının, bizden çok ileri teknolojiye sahip olduğunu düşünmek doğru olmayabilir. bunu fantastik bilimkurgu figürlerinden anlamak güç.
  ... angry man
 4. 4.
  olası mümkündür. hatta vardır. fakat bilim kurgu filmlerinden zihnimize kazınan büyük gözlü "uzaylı" görüntülerinin gerçekçi olduğunu düşünmüyorum. fakat, insan dışında canlı türlerinin başka gezegenlerde olabilme ihtimallerine inanıyorum.

  şu ana kadar bulunan gezegenler arasında yaşam olasılığı en yüksek olarak gösterilen gezegen Gliese 581g 'dir. güneş sistemine 20 ışıkyılı uzaklığındadır. yani günümüz şartlarında ışık hızına sahip bir araç üretilmiş olsaydı buraya ulaşmak yaklaşık iki yüz yıl sürecekti.
  ... firavunarabasiylamusatasidim
 5. 5.
  vardır.
  ve ispatı da vardır.
  (bkz: ancient aliens)
  ... protest sanayici
 6. 6.
  vardır. uzaylılar aramızda.

  uzaylılar metazori düşkünüdür, "isteseler de istemeseler de" sözüyle kendilerini belli ederler. insanlara düşmandırlar, ancak dost gibi görünürler. durum vahim yani.
  1 ... secretgirl
 7. 7.
  Kafanın içindeki yaşamdır.
  ... tusilencio
 8. 8.
  Şu anki modum. Dış dünyayla tamamen bağlantımı koparmamın sebebi saymakla bitmez. Allah başka dert vermesin.
  ... iyidiryazmak
 9. 9.
  En azından algılayabildiğimiz boyutsal anlamda yoktur olsalardı elli kere gelip dünyayı talan ederlerdi.
  1 ... vigilante8
 10. 10.
  merak edilendir.
  ... holmes221b