1. 1.
  Bir meydan okuma. Yuvarlak olduğunu kanıtlayan olursa yemek ısmarlıyorum. (belki)

  dünya düzdür aksini ispat edene yemek ısmarlıyorum

  Dümdüz Gidince Aynı Yere Varacağımız Yalanı

  Bu geri zekâlılar diyor ki, dünya yuvarlakmış da dümdüz gittiğimizde aynı noktaya varırmışız. Ben de affedersiniz ha s’ktirin diyorum oradan. Ben yıllardır her gün yürüyorum lan, düz yürüyerek mümkün değil çıktığın noktaya varamazsın, ben bunu çok denedim. Kadıköy’den çıktım, Caddebostan, Bostancı, Kartal, Tuzla düz gittim. Eğer dünya yuvarlak olsaydı Çayırova’dan bilemedin Gebze’den sonra benim yeniden Kadıköy’e varmam gerekirdi ama ben ta Dilovası’na kadar gittim herhangi bir geri dönüş olmadı. Hadi Kadıköy’den geçtim, bir Fikirtepe bile çıkmaz mı lan insanın karşısına. Bir gün dövdüler beni Dilovası Hereke arasında, her gün gelip “Kadıköy ne tarafta diye?” sormama kıl olmuşlar. Zaten o dayak açtı benim gözümü. Sonradan araştırınca da gördüm, düz yürüyerek akşam evine döneceğini sanarak kaybolmuş, dayak yemiş, kötü yola düşmüş, tecavüze uğramış yüzlerce bilim adamı var tarihte. Pek çoğu da Gebze rampasında yaşanmış acı olaylar. Ben iyi yırttım gene.

  Dünya Düz Olsa Kenarından Düşerdik Bahanesi

  Bu hıyarların ikinci tespiti de “Dünya düz olsa ucundan düşmemiz gerekirdi” şeklinde. Allahın sopası yok derler ya ben bir keresinde gördüm, sözde bilim adamı bu lafı ettikten iki dakika sonra yuvarlandı yere. Mesela ben ortalama iki kere düşüyorum lan günde, dizim yara bere içinde. Sen bütün gün evinde, bilgisayar karşısında kıçını büyütürsen tabii sana yuvarlak gelir dünya. Çık bakalım arada bir, vur kendini kırlara. Kıçın yeri öpünce anlarsın dünya düz mü değil mi?

  Dünyanın Fotoğraflarda Yuvarlak Çıkması

  Bu sığırların Düz Dünya Teorisi’ne yönelttiği bir suçlama da fotoğraflar. Neymiş, dünya fotoğraflarda yuvarlak çıkıyormuş. Oğlum fotoğraflarda yuvarlak çıkmayan biri var mı lan bu dünya üzerinde? Mesela ben sırım gibi bir insanım ama fotoğraflarda bir şekilde göbekli çıkıyorum. Bir kişinin karşıdan çekildiğinde filinta gibi, profilden çekildiğindeyse ablak suratlı çıktığına sizler de tanık olmuşsunuzdur. Bu konuları daha önceden Fotoğraflarda Göt ve Göbek Yanılsaması adlı bilimsel makalemde ayrıntılı olarak yazdığım için şimdi daha fazla irdelemeyeceğim. isteyen bulup okuyabilir.

  Sonuca geliyorum, dünyanın yuvarlak olduğu, LGBT üyesi, ateist bilim adamlarının savıdır. Bu çevreden arkadaşlarımın ‘Zaten dünya da yuvarlak, siz neden düz durmaya çalışıyorsunuz ki, hadi birlikte takılalım’ gibilerinden yaklaşımlarda bulunduklarını defalarca gördüm. Bu şekilde kandırdıkları bilim adamı arkadaşlarına, laboratuvarlarda neler yaptıklarını da biliyorum ancak bilimsel bir makalede bu konulara girmek istemiyorum.

  Son bir kanıtla yazımı bitireyim. Günümüzün en çok kullanılan kavramlarından birisi küreselleşme. Lan oğlum senin dünyan zaten küreyse, sen niye olduğun bir şeyi yeniden olmaya çalışasın ki? Ancak düz bir dünya küreselleşme gayreti içinde olabilir, küreselleşme kavramı, ancak dünyanın düz olması durumunda anlam kazanabilir. Bunlar herkesin bildiği ancak kimsenin açıklayamadığı gerçekler.
  2 -9 ... gozlerinmeyhanesi
 2. 2.
  ilaçlarını aksatma.
  12 -1 ... kutsal cesi
 3. 3.
  ben ikna oldum şahsen.
  ... ecinni