1. 1.
  son zamanlarda duyulan en saçma sözde felsefik beyanat. üçün beşin ne önemi var?
  2 -16 ... cartoon pierre
 2. 2.
  az önce haberlerde duydum. sanırım burada bahsedilen şey, birleşmiş milletler güvenlik konseyindeki 5 daimi ülkeye söylenmektedir. bu ülkeler suriye mısır gibi konularda genelde orta yolu asla bulamaz. bu ülkeler abd çin rusya ingiltere ve fransa dır. bu 5 ülkeden biri veto etse olay askıya alınıyor ve bazen milyonlarca insanın geleceği bu 5 ülkenin oyuna bağlanıyor. o yüzden dünya 5 den büyüktür derken bunu demek istedilerse, mantıklı bi felsefik beyanattır.
  6 -3 ... ukraynali
 3. 3.
  ahh keşke öyle olsa ama el oğlu yemez hacı. yedirmez de. düşün, adamlar milyon km ötede gezegene gemi göndermişler. taşın, toprağın analizini yapıyorlar. sen ise pusulalı seccade teknolojisine henüz geçmişsin. bu adamlarla aşık atamazsın. o beşlinin dünya genelinde sahip olduğu nüfus, toprak ve ciro toplamına haritayı açıp bakacaksın. sonra kontrol ettikleri ülkeleri ekleyeceksin, ondan sonra konuşacaksın. mevcut konjöktürde bu düzeni değiştirmek imkansıza yakın.
  6 -2 ... beklemenin boylesi
 4. 4.
  21. yüzyılın lideri sayın cumhurbaşkanımızın vecizesi.
  2 -4 ... fenomen usta
 5. 5.
  Türkiye Cumhuriyeti cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan tarafından 30. Comcec ' te islam ülkelerine söylenmiş cümle. inşallah anlamışlardır.
  1 -2 ... erkenotenhoroz
 6. 6.
  o zaman altıdan küçük müdür?
  bu nasıl bir kafa yapısı?
  2 -5 ... sttret
 7. 7.
  (bkz: beş dünyadan küçüktür)
  ... j p g
 8. 8.
  e beşte dörtten büyüktür. Hatta üçten ve birden büyüktür. he bi de 2 vardır. ettimi sana 13. işte bunları topla...hedehöde
  2 -2 ... seabiscuit
 9. 9.
  beş dünyadan küçükmüdür?
  ... terrible ivan
 10. 10.
  Naruto shippuuden de bir 5 kage toplantısı vardı. Bu söylemi ne zaman duysam aklıma o toplantı geliyor amk.
  ... ukraynali