1. 1.
  aslında hiçbirinin umrunda olmadığı açıkça belli olmasına rağmen tüm devlet başkanlarının ağzında olan samimiyetsiz temenni.
  3 ... sıçtırtma lamasına
 2. 2.
  Bu temenni güzellik yarışmalarındaki yarışmacı kızlarımız tarafından da sıkça dile getirilir.
  1 ... yıllaryılı
 3. 3.
  güzellik yarışmalarında veyahut yeni yıla girerken, bu iki olay için de standart geçerlilikte olan "ne bekliyorsunuz?" sorusuna verilen, sağlık ve huzur dan sonra gelen temennidir...
  ... ozix
 4. 4.
  tüm güzellik kraliçelerinin hayali..
  1 ... double cross
 5. 5.
  olmayan, olması darwin'e göre imkansız olan mevhum. mefhum olma mertebesine terfisi namümkündür zira dünya, ezmek ve ezilmek sistemi dahilinde ilerler. ilerlemek sadece zamanın geçmesi manasındadır. yoksa silah sanayi haricinde hiçbir gerçel ilerleme de yapılamaz. ayrıyeten darwin'in sevilmeme sebebi de budur fikrimce. herkese iki anahtar, bir ev bir araba, hayatınız içinde iğnesiz arıların uçuştuğu gül bahçeleri olacak diyen yamuk filozofların aksine bak birader işte henden işte deve. ya geçersin ya sıçarsın der. gerçek budur, aldatmaz. tıpkı nietzsche, albert camus vb. gibi.
  ... kaptanreis
 6. 6.
  Herkesin gündemiymiş gibi ama hiçbir ülkenin umursamadığı bir meseledir.
  ... kelebek34
 7. 7.
  http://wallbase2.org/rozn...fa4f/wallpaper-654697.jpg
  ... the kene
 8. 8.
  sadece kelimelerle yaşatılabilecek bir hayal.
  ... simplicity
 9. 9.
  tırt bir kavramdır.
  -1 ... ne oldu rengin soldu
 10. 10.
  her yıldan istenendir. bunca zaman o kadar çok istenmiştir ki artık yıllardan birisi dile gelip de "aga bu nedir?" diye soracak diye korkuyorum.
  1 ... thedoctor