1. 1.
  dünya üzerindeki en pahalı dana eti satan ülke açık ara ile türkiye'dir.
  3 -1 ... elimde belgeler var
 2. 2.
  sığırların seçtiği danalar tarafından yönetilen ülkedir .
  1 ... ee ya sonra
 3. 3.
  tarım ve hayvancılık ülkesi türkiye'dir. ak parti sağolsun. ak trollerden yorum bekliyoruz.
  2 ... abhartach lynch
 4. 4.
  danaların çok oy verdiği bir partinin yönettiği ülkedir. aynı zamanda en pahalı kuzu eti de burdadır, benzini, elektriği, benzersiz vergileriyle meşhur bir ülkedir.
  ... budapest express
 5. 5.
  Ülkede serbest piyasa denen bir şey var.
  Ülkenin en büyük hayvan çiftlikleri gezicilerin ve D (Dana)medya patronlarının tekelinde olduğu için canları istediği zaman dana eti fiyatlarını yükseltebiliyorlar. Kendileri yükseltip hükümeti suçluyorlar, et ithalatı yapılınca yine hükümete giydiriyorlar. Aktroll değilim ama Türkiyenin her tarafinda böyle ahlaksız karaborsa yapılıyor malesef.
  ... akrotim
 6. 6.
  dana etine ihtiyacı olmayan ülkedir. duble yolları vardır mis gibi, kemirir dururlar.
  2 ... konglamere lenf nodu
 7. 7.
  millet et de yemesin, acından gebersin diye düşünen bazı orospu çocuğu şerefsizler tarafından yönetilen ya da yönetilemeyen ülkedir. vardır illa ki öyle bir ülke.
  1 ... baris gucu
 8. 8.
  türkiye'dir. maksat insanları domuz etine muhtaç hale getirmektir. inanmayan akp'nin faizi nasıl helal kıldığına (bkz: faiz helaldir) baksın...

  zamanında cumhuriyet'te yazan mustafa ekmekçi vardı. her yıl bir kaç kere ülkemizde domuz eti tüketiminin yaygınlaştırılması gerektiğini yazardı. niye ki ona göre dana ve koyun eti pahalı olduğu için insanlar çocuklarına et yediremiyor, haliyle çocuklar protein eksikliğinden ebleh oluyor ve sonra sağ partilere oy atıyordu.

  şimdi ona kızanlara bakıyorum da... et fiyatlarının fırlaması konusunda hiç sesleri çıkmıyor. yahu söz konusu şahıs, doğru, yanlış görüşünü yazıyordu sadece... akp ise o görüşü hayata geçirmek için ne lazımsa yapıyor.
  1 ... rumeli71