1. 1.
  akp'nin riyakar tavrıdır.

  daha dün açılım maçılım altında pkk denen terör yuvasıyla pazarlık içinde olan, habur rezaletinin mimarı, oslo buluşmalarını bile koruyamayıp gizli kayıtları dört bir yana saçılan tipler bugün aman hdp'ye pkk'lı demeye çalışıyor.

  hasktir oradan.
  4 -2 ... system error
 2. 1.
  (bkz: hdp ile koalisyon yapabiliriz)

  ak parti barış sürecini başlattığında bu hdp denen kan emici sülüklerin ortalıkta olmadığını bilmeyen yazar beyanı. ak parti'den önce kürtlere yapılan muameleyi hepimiz biliyoruz. chp döneminde kürt'üm diyemiyordu insanlar ! şimdi siz mi yargılıyorsunuz ak parti'yi ?
  1 -3 ... neviisahsinamunhasir
 3. 2.
  yıl 2015, çok partili seçim döneminden beri halen chp'nin iktidarda olmadığını bilmeyen götoşların akp yalamasıyla savunduğu rezalet.
  1 ... system error
 4. 3.
  Dünden bugüne ne değişti, hani ayran da içmediler ki ayrı düşsün ler. Zira terörü destekleyen devlet tir, dünya nın her yerinde de bu böyle olmuştur. istedikleri zaman başla tır, istedikleri zaman bitirirler. Pazarlık her 2 taraf için karşılıklı çıkar ilişkisi içinde olur, düşman olmakta pazarlığın bir parçasıdır.
  2 -1 ... smile now cry later
 5. 4.
  Klasik akp siyasetidir, her seçim öncesi hortlar.
  ... ayazhan
 6. 4.
  sucukçu muhasebecisinin (bkz: terör örgütü ve hdp muhatap alınmayacaktır) açıklamasından sonra tekrar dönüşü olmayacağına emin olduğumuz dönek tutumdur.

  zira malumunuz üzere kendisi sözüne çok güvenilir ve yeminlerine sadık bir kişidir.

  ne var ki yandaşları ona bizim kadar bile güvenmiyor (bkz: yandaşların rte nin sözünde duracağına güvenmemesi).

  nedense artık?
  1 ... rumeli71
 7. 5.
  ebleh yandaşların bir araba laf salatasıyla yanıt vermeye çalıştıkları çelişkidir.

  ulan şerefsizler, tamam biz eski defterleri kapamaya razıyız. ama bir şartla:

  sucukçu muhasebecisi şu (bkz: terör örgütü ve hdp muhatap alınmayacaktır) sözünden dönerse yandaşlıktan vazgeçeceğinizi söylüyor musunuz?

  hain diye de sana ve yedi sülalene derler...
  1 ... rumeli71