1. 1.
    11 - 12 gibi falandı heralde tam saatini bilmiyorum seneye siz bu saatlerde ararsınız tanrıyla kısa bir söyleşi yaptık sadece bu çarpık düzende inanmayanları cennete alacağım gibi bir şey söyledi tam emin değilim biraz içkiliydim üzerinize afiyet bir daha elçi yollamayacağım diye bir şey de söylememiş amq kitap satışlarını arttırmak için böyle bir yola başvurmak durumunda kalmışlar bende dedim la ben yıllardır söylüyorum bunu kimseye anlatamadım zaten koskoca tanrısın kendini neden sınırlandıracaksın çok saçma bulmuştum o da işte sen insanlara anlat artık free siniz takılın bir 15-20 yıl daha zaten marsta organik molekül mü ne yapmaya çalışıyormuş tam anlamadım orasını nasa işine çomak sokup duruyormuş halledebirse alacakmış bizi öbür tarafa birde şu camilere ıslak ayakla girenlere uyuz oluyormuş tam benim kafadan la kitap filan yollarım istersen dedi de ben resimli bir şeyler yolla okuduğunu anlama oranı baya düşük bizde dedim o da ilk emri çiz diye yollarım olmadı dedi ben de bişey diyemedim komşu var 1 şişe şaraba picasso olur namuzsuz ona yaptıracaz artık freddie mercury posteri istedim ayrıca onda imzalı varmış bir tane yalnız özel bu sadece bana yollayacak söyliyim üzerimden kalksın yük o kadar yol yaptık olsun o kadar zaten anahtarı da orda masanın üzerinde unutmuşum pencereden girdim amq eve.
    15 -19 ... stallion
  2. 2.
    bu aralar piyasadaki methlerin içine fenil-2 propanon (P2P) fazla kaçmış diyorlardı doğru.
    5 ... rockonbaby
  3. 3.
    yalan söyleme akşam kimseyi çagırmadım.
    7 -2 ... e f f e
  4. 4.
    la beyler bizim rte nin canını orda sırat köprüsü ihalesine karışır diye almıyormuş unuttum bak onu yazmayı hepsini tutamıyorum olum aklımda yalnız işin ilginci türkçe konuştuk la ilk başta hello filan dedim de ''la ne hellosu'' diyince rahatladım biraz.
    1 ... stallion
  5. 5.
    kek kafasi iste.
    1 ... portatif
  6. 6.
    Şey değil mi bu uçan adam Sabri?
    1 ... mavi huydur bizde
  7. 7.
    gece kıçın açıkta kalması halidir.
    -1 ... system error
  8. 8.
    Torbacinin numarasini alabilir miyim?
    2 ... faux
  9. 9.
    kafalar bimilyon.
    ... coni gunahlar
  10. 10.
    başkası miraca yükseldim deyince torbacı mı sordunuz onlara pezevenkler bana neden inanmıyorsunuz konuştum diyorum ya tey allam.
    1 ... stallion