1. 1.
    Dün bemim babam öldü. Çok garip bir duygu. Hep sevdiklerime bir şey olur korkusuyla yaşadım ben. Ve sonunda korktuğum başıma geldi. Amcam aradığında rutin bir telefon sanmıştım. Nereden bilirdim ki babamın öldüğünü. ilk duyduğum zaman ağlayamadım bile. Dondum kaldım, nefes alamadım sanki. Sonrası malum durumlar. Sabaha kadar uyumadım, dünden beri ağzıma sudan başka bir şey almadım. Ben bu zamana kadar başıma gelenleri bir şey sanmışım. Halbuki bir hiçmiş. bugün kaldırdık cenazesini öğle namazından sonra. Herkes teker teker gitti biz bize kaldık. Amcamlar bir tarafta, annem bir tarafta, ablam abim. Bense kaçtım evden yalnız başıma kalmak için. Şimdi saçma bir parkta saçma bir bankta otururken yaZıyorum bunları. Çok canım yanıyo amk.
    87 -10 ... maskelibalo
  2. 2.
    allah rahmet eylesin. mekanı cennet olsun. ne desek boş, dünya hayatı işte. gelip geçiyor.
    9 ... inatedipsaunadaterlemeyenadam
  3. 3.
    Allah sabır versin.
    6 ... serdarsl06
  4. 4.
    I Know you feel me so much pain. Mekanı cennet olsun. Hepimiz bu diyarlardan bir gün gideceğiz. Geride sevdiğimiz insanlara bırakabileceğimiz tek şey güzel anılar ve hatıralardır. Başınız sağolsun sayın yazar.
    2 -2 ... iiiblacktoothiii
  5. 5.
    Allah sabır versin. Mekanı cennet olsun.

Babalar soğuk görünür ama sıcaklığı öldükten sonra bile hissedilir.
    14 -1 ... sari civciv
  6. 6.
    Allah rahmet eylesin. Sana ve tüm sevdiklerine sabır versin.
    2 ... serpil silahliperi
  7. 7.
    Allah rahmet eylesin. Ait olduğu yere gitti, tıpkı diğer insanlar gibi. Biz bu dünya’da yaratılmadık. Eninde sonunda yaratılacağımız yere döneceğiz. O yüzden üzülme demek isterim, işe yaramayacağını bilsem de. Ama sana ibn-i battuta’nın seyahatnamesinde türkler hakkında bahsini geçirdiği bir ibareyi paylaşmak isterim.

“Türkler ölenin ardından ağlamaz.” Herkesin güç aldığı bir şey vardır. Ben böyle durumlarda Allah’dan güç alırım. Belki sen atalarını düşünerek güç alabilirsin diye belirttim bunu.
    6 -3 ... herteldenyazar
  8. 8.
    Bu hayatta en korktugum şey.

Basın sağolsun mekanı cennet olsun.
    1 ... scribble
  9. 9.
    Başın sağolsun,allah rahmet eylesin.
    ... exscalibur
  10. 10.
    Gölgesi bile yeter derler baba için. Varlığı insana güven ve huzur vermeye yeter. Konuşmasa ve sussa bile. Hayattaki dayanacak dalı kırılır insanın dağ gibi babası göçünce bu fani alemden. Tadı tuzu kalmaz bir zaman. Gizli gizli ağlar içerlenir masum bir çocuk gibi sessizce. Allah sabırlar versin. Dayanması güç bir acıdır çünkü yaşanan.
    ... royall stars