1. 1.
    Öncelikle Selamun Aleykum, ben mantolama ustasıyım yani haliyle işim gereği hep bu tarz şeylere bir merakım var. Ve kendimce 7 senedir dübel koleksiyonu yapıyorum. Alçıpan dübel, turbolet dübel, metal dübel ve en sevdiği fiks alçıpan dübel koleksiyonumun vazgeçilmez nadide parçalarıdır.Cuma günüm işim azdı zira sadece alt komşu Gıyasettin amcaların tavanına stropiyer kaplayıp , balkon ferforjerlerini boyadıktan sonra pederden izin alıp eve erken gidebilecektim. Neyse montajdan çıktıktan sonra kendimce özgün bir hediye vermek istedim. Düşündüm, taşındım bu benimde değer verdiğim bir şeyler olmalıydı. Ve iyi kötü yüzüne bakmaya doyamayacağım cillop gibi dübel koleksiyonumdan en el değmemiş 5 dübeli aldım kuyumcuya götürdüm ve içine ''Nurgül ve Yasin '' yazdırdım.Velhasıl kelam bu hediye paketini heyecanla açtıktan sonra çığlık atıp rahmetli aysel teyzenin mezarını aşındırması bir oldu. '' Allah'ın belası badanacı seni pislik ben pırlanta istiyorum ne yapayım dübeli'' diye gururuma inceden zurnayı verdikten sonra kapıyı çıkıp sürekli kaldığı arkadaşı Can'ın yanına gitti. Çok severim Can'ı delikanlı çocuktur ben askerdeyken sağ olsun hep o ilgilendi Nurgül ile.
    Lütfen yardımcı olun bu dübel tiryakiliğinden nasıl kopabilirim , Nurgül'ü çok seviyorum ama dübelleri de öyle tek kalemde silip atamam.
    -2 ... evdeekmekyok
  2. 2.
    Darbeli matkap işini görecektir.
    Dübelin tam olarak duvarla öpüşmesi şart.
    ... rockonbaby
  3. 3.
    okumadım ama haksızsın.
    eksi.
    ... adrian monk