1. 1.
    kalabalık caddelerde çok gerçekleşir bu vaka... hayat normal şekilde akışını sürdürürken bazıları bu akışa tersten katılır... şapadanak düşerler önünüzde, bu andan sonra 3 seçenek vardır...

1- düştüğü gibi kalkmak: bu seri olmayı gerektirir... poponuzun üzerine düşseniz bile kalktıktan sonra omuzunuzu sirkeleyiniz...

2- düştükten sonra yerde debelenmek: bu durum hazır düşmüşken biraz dinleniyim düşüncesinin göstergesi... 50-80 yaş arası insanlar çoğunlukla bunu uygular...

3-düştükten sonra ağlamak: bu ise bambaşka bir olay, canınızın acısından çok düştükten sonra etraftaki "anan zaaa xd","haaaahhahaa","zuohhohohoh" sesleri ağlatır insanı...

birincisi önerilir... düştüğünüz gibi kalkarsanız hem insanlar tam olarak ne olduğunu anlayamaz, hem de üstünüzü başınızı daha fazla kirletmezsiniz...
    5 ... mehmet ergul
  2. 2.
    insandan insana değişiklik gösteren bir tarzdır. düşmeside kalkmasıda özenle çalışılmış hareketlerdir. saygı duymak ve 1. seçeneği uygulamak gerekir.
    1 ... gray waltz
  3. 3.
    insanların gizli gizli size gülmesini engellemeyecektir.

Yere düşünce gülün ki insanlar da yüzlerini saklamadan rahat rahat gülsünler. *
    2 ... ohne dich sterbe ich
  4. 4.
    (#8126416)
    1 ... gorkeminetor
  5. 5.
    arkadaşım düştükten sonra yerde kıvranıp abi dün izlediğim filmde adam aynı böyle yapıyordu deyip işin içinden sıyrılmıştı.
    3 ... batigol
  6. 6.
    sağa sola bakılır. eğer birileri varsa yere bir şey düşürdüm onu aldım ayaklarına yayılır. duruma göre * kalktıktan sonra sanki oyun oynuyormuşçasına ilerde tekrar eğilinip kalkılır...
    1 ... kamyonarkacisi
  7. 7.
    (bkz: rihanna) bu işi çok güzel kıvırmıştır. (bkz: http://webtv.hurriyet.com...ere-boyle-kapaklandi.aspx)
    ... kamyonarkacisi
  8. 8.
    düştükten sonra bir şey olmamış gibi davranmak
    4 -1 ... abhartach lynch
  9. 9.
    en iyisi benim yaptığım gibi başını tutmaktır böylece sizin başınızın döndüğünü sanacaklar ve düşme olayını unutup size ilgi göstereceklerdir.*fakat bu numarayı ağır tökezleme vakalarında kullanmayın aksi takdirde düştüğünüz yetmezmiş gibi berbat bir oyunculukla bir kat daha rezil olursunuz.
    ... dunganga dunganga
  10. 10.
    kötü bir yöntemdir daha iyisi için bir yaşanmışlıktan geliyor:
    okul bahçesinde kocaman topuklu ayakkabılarla havalı havalı(bazılarına göre çok iğrenç, eziyet vs ama bana göre çok havalı) yürünmektedir birden hooop yere yapışılır ve etrafına toplanırlar bilakis kalkmazsın seni yerden kaldırırlar cevap şudur: tansiyonum düştü galiba birden başım döndü.
    -1 ... didonanadido