1. 1.
  eskiden iki kişi olan bu ilginç grup daha sonrasında ayrılmıştır. biraz dinlenilmesi durumunda bağımlılık yapar. ha gayret, hüzün kovan kuşu, Sevdan bir ates gibi çok güzel parçaları mevcuttur.
  8 ... palta
 2. 2.
  bir ilahtır düş sokağı sakinleri
  8 -6 ... pavell
 3. 3.
  (bkz: ayrılık)
  3 ... baadir
 4. 4.
  murat yılmazyıldırım'ın inanılmaz parçaları kan revan içindeyim, yalnızca ikibucuk kıta, paryoşa,hüzünlü güzel, ikimize amann bütün şarkıları muhteşemdir.
  3 ... pavell
 5. 5.
  öyle parçaları vardırki insanı alır başka diyarlara sürükler.yalnız kalıp haykıra haykıra söylemek gelir içinizden.tutamazsınız gözyaşlarınızı.seni tanımayan yok bu şehirdegibi içinizden geçen ama bir türlü dile getiremediğiniz sözler barındıran diğer yandan ise veremem sana acımı gibi sevdiğinize değer verdiğiniz belli eden sözlere sahip şarkılara sahip bir gruptur düş sokağı sakinleri.dinlenmeden anlaşılmaz.adları gibi sizi alır bir düş dünyasına sürükler.
  2 ... berbay
 6. 6.
  annesi bu adamın böyle sesleri çıkaracağı bilseydi doğurur muydu gerçekten merak ediyorum...

  ayrıca kaset satışlarının azlığı sebebiyle yaptığı saçma sapan yorumlardan ötürü hayranlarını kızdırmaktan öte hayal kırıklığına uğratmıştır ! ! !

  haaaa vaktiyle dilimiz , nefesimiz , dertdaşımız olmuştur ki olmuştur ...
  1 -1 ... mavici
 7. 7.
  a$agıdaki adresten ula$abileceğiniz süper grup

  http://www.dssyiz.biz/
  ... nektar
 8. 8.
  (bkz: gayret et güzelim)
  -1 ... tutunamayanlardan
 9. 9.
  sevdan bir ateş ile kendini aşmış müzik grubu
  2 -1 ... ulamemobahbi
 10. 10.
  murat çelik ve murat yılmazyıldırımdan oluşan müzik grubu. murat yılmazyıldırım çok karakteristik bir sese sahipken,
  murat çelik daha bi hoş,daha bi daha bi sıcak sese sahiptir. gayret et güzelim olsun veremem sana acımı olsun harika şarkılar yapmışlardır. murat çelikin müziği bırakıp dine dönmesiyle dağılmış fakat murat çelik in dini bırakıp müziğe dönmesiyle birleşememiş bi grupturlar. halen ayrı ayrı düş sokağı sakini olarak hizmet vermektedirler.
  ... pashacocuuu