1. 1.
    Kafa yorduğun bir duruma( dini, siyasi, tarihi) vicdanını tatmin edici bir cevap bulmaya çalışırken aldığın hazzın en tai hatunun vereceği hazzı ikiye katlayıp bilmem kaça bölmesi durumudur. Hep dediğim gibi cinsellik basit ve ulaşılması kolaydır. Kendinizi bulun seks zaten sizi bulur.
    -2 ... ktm li aynasiz
  2. 2.
    Acaba şimdi hangi pozisyonda siksem diye düşündüğün andır.
    1 -2 ... dolar 7 oldu amk
  3. 3.
    yok abicim öyle bir şey. şu kanılara varmadan önce gerçek bir seks yap.

gerçek seks nedir biliyor musun? gerçek seks dünyadan uzaklaşma, düşünmenin ötesine geçen meditatif bir ruh haline geçme ve bunu başka bir insanla paylaşmaktır. düşünmeden, öğrenilmiş kabuller ya da çaresizliklere mağlup olmadan her hücrenin başka biriyle bütünleşmesidir. dünyadan uzaklaşmanın tek yoludur. en doğal meditasyondur, hatta en büyük uyuşturucudur.

bunları yaşamadan bir heyecanla ereksiyon olup bir kaç dakika gidip geldiğinde yaşadığın 10 saniyelik boşalma hazzı bırak düşünmeyi yaptığın mastürbasyondan bile zevkli değil.
    2 -2 ... thedivisionbell
  4. 4.
    sekse giden yola güller serpmek amacıyla entelektüel konuşmaların yapıldığı anlardır. Yalnız konuşmalar yapmacıksız ve içten geldiği gibi olmalıdır.
    1 ... mobiyus seridindeki karinca
  5. 5.
    Seks yapmayla ilgili sıkıntım olmadığından düşünüp bir şeyleri kendimde keşfetmek daha cezbedici geliyor. Seks yemek içmek gibi bir eylem ihtiyaç ama düşünüp düşünmemek kendini aramak senin elinde. Sözlükten kız peşine düşecek kadar düşmedim şükür.
    ... ktm li aynasiz
  6. 6.
    ilk kez aşık oldugun andır diye düşünüyorum.
    ... hayatyolundabirseferi