1. 1.
    artık kendimden korkar olmama neden olan bir durumdur. ben bunu hiç kimseye kanıtlayamam ki zaten her zaman da olmuyor. ama olduğu zaman öyle ekstrem örnekler oluyor ki insan ciddi manada hayret ediyor.

efendim ben zaman zaman rüyasında sonraki gününden önemsiz olacak derecede küçük kesitler gören hatta gün içinde bunu fark edince korkan, yerli yersiz aklıma gelen ama normal hayatta bir kez bile birebir muhabbet etmediğim insanlarla bir şekilde mutlaka muhattap olmak durumunda olan bir insanım.

hayatımda daha önce hiç geçmediğim üst geçidin tabanındaki desenleri görmüştüm bir kere. baklava dilimi çizgili bir sac. hiç muhattap olmamama rağmen rüyamda gördüğüm hatta "ben neden gördüm ki şimdi bunu." dediğim bir insan önce benimle arkadaş olmaya çalıştı. daha sonra saçma bir nedenden ötürü sürtüşme yaşadım kendileri ile. geçenlerde liseden bir arkadaş geldi aklıma, görür müyüm diyordum ki aradan bir hafta kadar geçti. bu öyle bir şey değilmiş derken mailden gördüm, linkedinden eklenmişim. dün rüyamda okuldan bir çift gördüm. bir camın önünde kız bana sırtını dönmüş, çocuk yanında yakta dururken gördüm. ama sanki ben yukardan bakıyo gibiydim. bu gün aynı tabloyu farklı bir bakış açısından gördüm.

sözlük ben astral seyahat falan mı yapıyorum acaba?
    3 ... wendy vermeer
  2. 2.
    Telepati.
    2 ... kalahari 1