1. 2670.
  o anan yok mu o anan.. şimdi boşanıyorsak eğer baş sebebi bir anandır iki sen. tüü size ne kadar güzel baba olmalı evin reisi olmalı hayallerim vardı. içinde horon teptiniz. allah bildiği gibi yapsın seni. hiç bi güzel şeye değmezsin sen. oh bak hayatımı yaşıyorum. çatla patla.

  not : annen..
  ... sigara icmiyorum
 2. 2671.
  Çok kırgınım, yanındayken seninle ilgilenirken hayatım bu çerçevedeyken anlayamazsın. Biliyorum farketsen de durum değişmez. Bazen şımarmak istiyorum, naz yapmak istiyorum. Herkesten saklamak istiyorum, zor çok zor. içimde büyüyor bazı kırgınlıklar.
  ... incelikli matmazel
 3. 2672.
  seni sevmek çok güzel ama acı veriyor. günün her saatinde seni düşünmek nasıl güzelse beni yarı yolda bıraktığın gerçeği de en içime bir taş atmıyor değil. Bana hayaller kurdurup nasıl da yıktın sonradan. Hala kendime gelemiyorum. Evet doyasıya sarılamamış olabilirim sana sen de biliyorsun aramızda yüzlerce km'lik mesafe var zaten sen de güya bu mesafe yüzünden bitirmiştin dimi herşeyi. Sevgili çocuk adam sen içimde hep kalacak olansın bunu da biliyorsun. Yarım kalan şeyler en acıdır unutulması çok zordur.
  ... sozde avrupali
 4. 2673.
  işine girdiğin o çıkmaz sokaktan umarım çıkmayı başarırsın.Dua etmekten başka çarem yok senin için.Ne desem boş.Kalbin sağır olmuş,sonu olmayan bir yolda ilerliyorsun.Allah yolunu aydınlatsın.
  ... kuticim16
 5. 2674.
  Bir şeyler yazmak istediğim başlık ama Hangisinin okuması gerektiğine karar veremiyorum.
  ... temirata