1. 2671.
  Arkandayım şu an..
  boynunu, enseni yalıyorum, kokunu içime çekiyorum... sıcak nefesimi hissediyorsun boynunda... kulağını emiyorum, köprücük kemiğini yalıyorum hafifçe... bir elimle de dıbını okşuyorum külodunun üzerinden... sen de geniş omuzlarımdan tutup dudaklarıma yapışıyorsun, bir elinle de pantolonumun üzerinden sertleşen penisimi okşuyorsun... arkana geçiyorum, kalçana sürtüyorum hafifçe, penisimin sertliğini hissediyorsun... ellerimle de göğüslerini okşuyorum, sıkıyorum... ve aynı zamanda da enseni yalıyorum... sonra seni bana çevirip dudaklarını öpüyorum, dilimi ağzının içine sokuyorum... öperek boynundan aşağı, göğüslerine iniyorum... göğüs uçlarını yalıyorum, emiyorum, hafifçe ısırıyorum... sonra yalayarak göbeğine iniyorum ve bingo!

  tam vajinandayım şu an... külodunu sıyırıp ortaya çıkarıyorum bal kutunu... klitorisini yalıyorum, aynı zaman da nefesimi veriyorum... sıcak nefesimi ve ıslak yumuşak dilimi klitorisinde hissediyorsun... vajinanın dudaklarını emiyorum, içime çekiyorum... iyice ıslanıyorsun... iki parmağımı içine sokuyorum bu kez, bir yandan da klitorisini dil darbelerimle yumuşatıyorum... altımda inliyorsun... sakso çekmek istediğini söylüyorsun bana ben de pantolonumu indiriyorum ve ağzına veriyorum... kafasını yalıyorsun ilk önce, emiyorsun iyice... dilinle altını yalıyorsun, ben kendimden geçiyorum... hepsini almaya çalışıyorsun, kafandan bastırıp iyice itekliyorum...

  beni içinde hissetmek istediğini söylüyorsun... hayır demiyorum ben de... niye diyeyim amk, mal mıyım?

  neyse, penisimin kafasını sürtüyorum klitorisine, sıcaklığımı hissediyorsun... ve yavaşça itekliyorum içine doğru... ooohhhh... sıcacık... değil mi?

  sonra hepsini sokuyorum, dibine kadar giriyorum içeri... sıcaklığımızı hissediyoruz ikimiz de... göğüs uçların sertleşiyor, kabarıyor... hızlanmamı istiyorsun, hızlanıyorum ben de... bir yandan da üzerine eğilip boynunu yalıyorum, göğüs uçlarını yalıyorum, emiyorum... bacaklarını belime doluyorsun daha iyi girebilmem için... kendine çekiyorsun beni, iyice kaldırıyorsun kasıklarını, klitorisini sürtüyorsun... ben de bir yandan içinde gidip gelirken diğer yandan da göğüslerini okşuyorum...

  sonra pozisyon değiştiriyoruz... önümde eğiliyorsun, -kibarlığım üstümde domalıyorsun demiyorum- ben de arkadan yavaşça yaklaşıp içine giriyorum... omuzlarımdan tutup kendime çekiyorum seni, üzerine eğilip sırtını yalıyorum... göğüslerini okşuyorum... bir parmağımı da bana bakan anüsüne sokuyorum... inliyorsun altımda, sırılsıklam oluyorsun, adeta kayıyorum içinde... üzerine çıkıp bir elimle vajinana ulaşıyorum ve klitorisini okşuyorum, mastürbasyon yapıyorum sana, aynı anda içine girip çıkarken... ve dayanamıyoruz, aynı anda geliyoruz... sıcak spermlerimi içine boşaltıyorum... ve kulağına eğilip diyorum ki; te quiero =)
  -6 ... mavrothalassa
 2. 2672.
  beni başkalarıyla mutlu olmak zorunda bıraktığın için seni hiç affetmeyeceğim.
  5 -1 ... shamballa
 3. 2673.
  sen benim değil yarım kalan, hiç söyleyemediğim cümlelerimsin...
  1 ... binaryyildirim
 4. 2674.
  sakson bayağı iyiydi.
  ... mehr drip geht nicht
 5. 2675.
  Varlığın, sanki varlığıma anlam katmış gibi.
  8 -1 ... siyahtankoyu
 6. 2676.
  düşündüm. konuşacak bir şey yok.
  ... the numb god
 7. 2677.
  Ben iyiyim ama sen beter ol.
  2 -1 ... kivircikim
 8. 2678.
  --spoiler--
  Ben rüzgarın karşısında
  Tam hayatın ortasında
  Sen hiç bitmeyen bir masaldan
  Bir var bir yoksun yanımda
  --spoiler--
  4 ... kale3112
 9. 2679.
  Yanlış bir iliskiydi ve daha önemlisi yanlış kişiydin.

  Yazacak çok şey var ama 1 yılım boşuna gitti. Saygı bitti bizde. Kurtarmaya çalıştım ama olmadı.

  Yine de her şeye rağmen hoscakal üzgünüm ama içim rahat.
  7 ... sweet but psycho
 10. 2680.
  okuma kardeşim okuma,bir günde ne yazdığımı okuma.
  ... anladikherseyyalan