1. 2655.
    içimi şişirdin.
    ... kardesnapiyonkafamageldi
  2. 2656.
    Allah belanı versin. Ettiğim beddualar mı işledi bilmem ama şu anki halinden umarım bin beter olursun. 3 yılımı verdim sana. Şerefsiz. Ağlattığın her gözyaşım haram olsun.
    1 -1 ... banasormabencahilim
  3. 2657.
    Ah benim göğsündeki her yarayı merhametle öptüğüm,
    geç kalınmış hiç bir hayat, hayat değildir.
    Hayatın olmayı dilerdim...
    1 -1 ... the girl from atlanta
  4. 2658.
    bana bu sayfayı ayırdıkları için arkadaşlarıma teşekkür ederim. büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öperim. sizi üzmüş kırmış yarı yolda bırakmış olabilirim özür dilerim. uzun saçlı ahı alma belin doğrulmaz demişlerdi tınlamamıştım. bir füze yemediğim kaldı perperişan oldum. hanginiz ah ettiyse lütfen geri alırsa çok makbule geçer.
    ... minmimeranim
  5. 2659.
    Bir zaman bu sayfaya yazacağım şeyler için döneceğim ya da dönemeyeceğim bilmiyorum.
    insan bıkıyor yaşamak denen illetten. Sevsen sevemezsin. Ölsen yüzün yok. Ölmeden sıkışmış bedenlerimiz bu dünyâ rüyasına.
    11 ... gecenist
  6. 2660.
    Seni seviyorum
    Seni çok seviyorum

Senleyken çok mutluyum, çok huzurluyum, üstümde yük varmış kalkmış gerçekten. Sen benim yuvamsın, sen benim canımsın canımdan parçasın

Erkekliğini her zerremde hissediyorum, varlığınla her şeyi değiştiriyorsun
    Pişman değilim, yaptığımız yaşadığımız hiçbir şeyden pişman değilim. Yaşayacaklarımızı iple çekiyorum seni düşünürken ayaklarım titriyor
    Senleyken ben titriyorum

Az kaldı, yepyeni bir hayatımız olucak. Yeniden senle yaşamayı sabırsızlıkla bekliyorum

Her yerde senle anım olsun istiyorum, geçtiğimiz her sokakta bakışlarımız gülüşlerimiz olsun istiyorum

Fırsatımız geliyor sevgilim, yeni şehirlerde keşiflerimizi birlikte yapıcaz.

O bunu okumuyor, çünkü zamanı gelmedi
    Ama bunu okuyacak, ben okuyuşunu izlerken okuyacak
    1 -8 ... lactea via
  7. 2661.
    Ulan yıllardır seni adam etmeye çalışacağıma bir ağaç fidanı ekeydim şimdiye çınar olurdu hem de oksijen verirdi.
    5 -1 ... cecen kizi
  8. 2662.
    ulan yıllardır seni adam etmeye çalışacağıma bir ağaç fidanı ekeydim şimdiye çınar olurdu hem de oksijen verirdi.
    ... mehmetozkan
  9. 2663.
    alevden bir elmaymış aşk, pay olurken bize tutuşturacak bizi. karanlık şavkıyacak, yanan bir çift beden kalacak. yangında kül olmuşken zordur iz sürmek. sen göze alandın da korkup kaçtım ben.
    karanlığın zifirisinde ya bulamasaydım seni.
    5 -3 ... sumukluboceginterligi
  10. 2664.
    Bunu yazan tosun, okuyana...
    -2 ... dozernecmi