1. 2630.
  naber lan karaktersiz. param yok diye aglarken iflerde geceyi sabah etmen de ne bileyim biraz sov bence.
  ... 7numaramiyop
 2. 2662.
  Evet belki de 33 saatten fazladır tek kelime konuşmamız olabiliriz ama yine her an seninle konuşmuş kadar oluyorum çünkü hep aklımda sen varsın. Benim tek suçum seni sevmek ve ben suçu işlemeye her zaman devam edeceğim.
  2 ... lasseisflechas
 3. 2663.
  Ben eşşek kafalının tekiyim.
  3 ... adam gibi konus
 4. 2664.
  Bu benim oğullarımın hikayesidir. Oğullarım küçük yaştan beri birbirlerine karşı husumet beslemekteydiler. Karım akıllı TV kazasında vefat ettiğinden beri çocuklara ben bakıyorum. Ben yemek yapamıyorum, sadece köfte gibi hazır yemekler. Bu yüzden çocuklarım için tost makinesi almaya çıktığımda alman markalarına hiç yanaşmadım. Çünkü onların hiçbirinin yağ oluğu yok.

  Bir gün çocuğum, çenesi büyük olan, CS GO 1.6 Source oynarken kardeşi onu sürekli rahatsız ediyordu. Bu olaydan sonra büyük oğlum şeytani şeyler yapmaya başladı. Her gün kumandayı saklayıp ana haberleri kaçırmama sebep oluyor, mahallede adeta terör estiriyordu. Benimse kutsal damacana izlemekten başka yapabileceğim hiçbir yoktu çünkü ben sadece eski bir ekonomisttim.

  Küçük oğlum ise kız arkadaşının benliğini sosyal ağlara hapsedip ona siber bombalar yolluyordu. ikisini arasındaki rekabet hiç bitmiyordu. Sevgili biricik oğlum, saçı baron gibi olan, abisinin Metin2 goldbarlarını çalıp, kendisine dana rosto ikram edip midesini şenlendirdi. Bense kendimi şans oyunlarına adamıştım. Pokerde kaşlarımı kaybettiğimden beri gözlerime gram uyku girmiyordu. Artık çocuklarıma hükmediyor, giderek erkeklik tozuna olan ihtiyacım artıyordu. Bunun için oyuncak mağazalarına sipariş vererek, yanaklarıma saç ektirdim.

  Günler geçtikçe Yugioh kart koleksiyonumu tamamlamaya da adım adım yaklaşıyordum. Ayrıca Sagopa kaCmer dinlemeyi de bırakmıştım çünkü o gereksiz bir kişiliktir. Her şeyden ümidi kesmiştim ama çareyi Starbocks'ta yüksek meblağda paralar harcayarak buldum.

  Bu sırada çocuklarımın arasındaki sükunetten eser yoktu. Küçük oğlum, büyük oğlumun zayıf noktasını, yani alnını keşfetmişti. Büyük oğlum ise insan üstü güçlere sahip olabilmek için bıyığına rakun iliği enjekte etmişti. O günden sonra onu gören olmadı. Şimdi yalvarıyorum, buraya kadar kimse dinlememiştir zaten ama sizden ricam büyük alınlı ve baron saçlı bir çocuk görürseniz derhal onlara yüksek sesle un forastero en el mundo diye bağırın. Bu gizli bir geçit açacak ve sizi Ciddi Jacop'ın yanına ışınlayacaktır. Orada hakikati bulacaksınız, lütfen Ramiz köftecisinden köfte ve pide yemeyin, sadece sütlaç şaklatın. Teşekkür ederim.
  1 -1 ... mehr drip geht nicht
 5. 2665.
  Bıraktığın otobüs durağındayim gel kaldır beni.
  1 -2 ... kedipipimi7
 6. 2666.
  sen okuma biliyomuydun yaw?
  1 -3 ... benkelebek
 7. 2667.
  hiç kimseye söyleyecek bir şeyim yok.
  1 -1 ... jeem beam
 8. 2668.
  Whatsappdan engeli sana bastım çünküm senin profilini görmeye bile dayanamıyorum. Bu kadar arzulamak bünyeme zarar sayın amuna koduğum hanımefendi.
  -1 ... gbuepfh
 9. 2669.
  Son gidişte o kalkamadım -hala da oradayim- şimdi başıma vuruyorum tam giderken elini opecektim sarilacaktım ve gitme diye aglayacaktim hani çokta üzülmedim erkegiz ya fiyakamizdan ödün vermedik amına koyayım şimdi ağlıyorum haberin yok ölüyorum prensesim:(
  1 ... kedipipimi7
 10. 2670.
  diğeri ile takılırken berikine sirayet etmem sende bir güven sarsılması yaratmasın.
  -1 ... adam gibi konus