1. 2609.
    seni sevmek çok güzel ama acı veriyor. günün her saatinde seni düşünmek nasıl güzelse beni yarı yolda bıraktığın gerçeği de en içime bir taş atmıyor değil. Bana hayaller kurdurup nasıl da yıktın sonradan. Hala kendime gelemiyorum. Evet doyasıya sarılamamış olabilirim sana sen de biliyorsun aramızda yüzlerce km'lik mesafe var zaten sen de güya bu mesafe yüzünden bitirmiştin dimi herşeyi. Sevgili çocuk adam sen içimde hep kalacak olansın bunu da biliyorsun. Yarım kalan şeyler en acıdır unutulması çok zordur.
    1 ... sozde avrupali
  2. 2610.
    işine girdiğin o çıkmaz sokaktan umarım çıkmayı başarırsın.Dua etmekten başka çarem yok senin için.Ne desem boş.Kalbin sağır olmuş,sonu olmayan bir yolda ilerliyorsun.Allah yolunu aydınlatsın.
    1 ... kuticim16
  3. 2611.
    Bir şeyler yazmak istediğim başlık ama Hangisinin okuması gerektiğine karar veremiyorum.
    ... temirata
  4. 2612.
    Seninle paylaşabileceğim o kadar çok şeyim varken sessizliğimi paylaşmak zoruma gidiyor.

Sevgi ve saygı bunu gerektiriyor demek ki.. istenmediğini hissettiğin yeri zorlamamak.. üzmemek.. kırmamak.. saygı duymak.
    2 ... yalniz olmiycem dimi
  5. 2613.
    Hangi birine yazayım?
    ... adam gibi konus
  6. 2614.
    Affet beni akşam üstü ay doğmuş süzülürken... Dur bi dakka ya af dilemesi gereken o. Beni öyle güzel manipüle etmiş ki yanımda olmamasına rağmen her daim onun haklı olduğunu kabullenmişim ve bu düşünceden kurtulamıyorum.
    2 ... b e n d e n a d a m o l m a z
  7. 2615.
    bu gece alkolle sabahla; ona de ki: 'ben kanıma kırmızı rengi veren kişiyi kaybettim.'

bu gece hüzünle sabahla; ona de ki: 'ben bedendeki mıknatısın büyüsünü bozdum.'

bu gece iğrenç bir korku filmiyle sabahla; ona de ki: 'kabuslarımın orta yerindeki tek güzel mabedin kapısına sıçtım.'
    3 -2 ... icimdeolenbirivarr
  8. 2616.
    Seni daha az sevdiğim bir an bile olmadı.
    8 ... siyahtankoyu
  9. 2617.
    “Can canı sever ötesi yok bunun çocuk. Can canı sever.”

Bu kadar basit işte.
    4 -1 ... meskun mahal firarisi
  10. 2618.
    naber lan karaktersiz. param yok diye aglarken iflerde geceyi sabah etmen de ne bileyim biraz sov bence.
    ... 7numaramiyop