1. 1949.
    Sesini unuttum.
    1 ... wayward
  2. 1950.
    Ayıp ettin bence...

Böyle bitmeyecek demiştik.
    4 ... mavi huydur bizde
  3. 1951.
    Başımı omzuna dayayıp zamanı durdurmak isterim.
    --spoiler--
    Kaybettiğim zamanı.
    --spoiler--
    3 ... marwin16
  4. 1952.
    Orospu evladının tekisin
    Korkak ve yalancısın aynı zamanda hırsızsın
    Baban gibi tembel ve kan emici bir sülükten farkın yok
    Senden kurtulacağım günü iple çekiyorum.
    1 ... mosinnagant
  5. 1953.
    dakikalar saatlere döküldükçe daha az temas ediyor; yüzün-sesin- cümlelerin- adımla fiyonkladığın hayallerin artık aklıma.
    özenle yuvaladığım yerden giderek uzaklaşmandan seni sorumlu tutuyorum. seni unutmaktan seni sorumlu tutuyorum. son iki senedir hayatımda olmandan duydugum rahatsızlıktan seni sorumlu tutuyorum. yerini dolduracaklara iştahla hoş geldin dememim sebebi de sensin. aklımı kurcalayan her şeye ihtiyacım olmasından da sorumlusun.
    yeni bir hayatta sana uygun bir yer bulamamaktan mutluyum. isminin tevafuk ettiği mutluluk hallerim değişti artık, bu tezat mutluluk evrimimim müsebbibi de sensin.
    benim tek suçlu olduğum yer var o da sana sorgusuz sualsiz inanmak. ha bu arada, inanmanın suç oldugunu öğreten de sensin.
    5 -1 ... liliith
  6. 1954.
    Ben kaçtım sen mecnun oldun.Sen kaçtın ben mecnun oldum.Roller değişti.Peki sevgi neydi?
    4 ... marwin16
  7. 1955.
    senin ananı sikiyim ben emi amınakodugum kızı.
    5 ... prince of mirkwood
  8. 1956.
    Sen benim neyime hayran oldun hiç anlamadım.
    Bana kendini sevdirdin, bana sevginin, aşkın ne demek olduğunu öğrettin.
    Şimdi buna çok ihtiyaç duyuyorum.
    Gecenin içerisinde tedirgin kurdun sesi gibi titrek olmak zorunda mıyız?
    Keşke güzel bir senfoni dinlesem o zaman seni iliklerime kadar hissedeceğime yemin edebilirim.
    5 -1 ... demir kelebekler
  9. 1957.
    Hayırlısı *
    2 ... dupeduzadam
  10. 1958.
    Sen sana ilgi duymuyorum sanıyorsun ya hani ben aslında senin yüzüne heyecandan bakamıyorum. Ama sen bunu Anlamıyorsun çünkü salaksın.
    4 -1 ... sana karakter alacam