1. 677.
    Nice yıllara bıdık.
    #37787236 :)
  2. 678.
    00.00

balkonda biraz düşündüm. (evet balkonda çünkü balkonumun güzel bir havası ve manzarası var. balkonda düşündüm. tavana da baktım. bu yöntemleri kullanırım, bende işe yarar.)

şimdi. sana biraz soğuk ve mesafeli yaklaştığımı fark etmiş olmalısın. muhtemelen beklediğin gibi dönütler alamadın. bu durumda ne düşündün, hatta zerre kadar umursadın mı, bununla alakalı en ufak bir fikir kırıntısı bile yok aklımda, ama ben düşünüyorum. ve önemsiyorum. inanması zor belki, ama öyle.

hassas biriyim ben. dışarıdan öyle görünmem ama öyleyim. bunu belli etmemek için özellikle çaba gösteririm, kendimi korumam gerek çünkü. herkesin kendi yöntemleri vardır, benim yöntemim de bu; soğukkanlı ve ketum davranmak… bir kere bana zarar verdin, bunun bir daha olmasını istemediğim için kendi savunma mekanizmamı devreye sokuyorum. bunu anlamamıştın muhtemelen. ama şimdi söylüyorum. yoksa kibirli ya da kazma biri değilim. tamam gururluyum, ama kibirli değil.

(n’apıyorum lan ben?)

evet, bunu özelden yollamadım! buradan paylaşıyorum… (siz de kusura bakmayın sayın okuyucu): ama sen biliyorsun kendini. şimdilik o kadar özel değilsin çünkü. özelden göndermeye el vermedi içim. (bu saçma geldiyse okumayı derhal bırak.) benim düşüncem de, benim senin için özel olmadığım yönünde. (bu arada özelden kastım aşkla alakalı değil ha sakın öyle anlama) ve gururum gereği, almadığım bir değeri karşılıksız veremem. o kadar zayıf olamam. o kadar acınacak durumlara sokamam kendimi. (evet o acınacak bir durum. bence öyle.) (kibir değil gurur.)

bence gönül eğlendirmek istiyorsun. ama ben gönül eğlendirecek biri değilim. ne kendi gönlümü, ne de başkasının gönlünü. eğlendiremem.

“ne olacak olum, takıl işte, keyfine bak, oluruna bırak” diyesim benim de geliyor, ama öyle biri değilim ki ben. hayatımda, gerçekten değer vermediğim 1 kişi bile yok, benim onun için değerli olmadığım 1 kişi de… evet ben böyle biriyim, bu yüzden yalnızım ve arkadaşım az, ama boş sözlerden ve gereksiz hallerden kaçınıyorum ve her şeye rağmen böyleyim, böyle olmayı seviyorum.

kendime hayranım ama sevemiyorum. hem kendimi hem de insanları sevemiyorum bir türlü.

birine değer vereceksem iyi sebepleri olmalı. buna değmeli.

evet şimdi çok gereksiz ve saçma bir şey yaptım. ben böyleyim. bu de benim tarzım. değdi mi? bilmiyorum. umursamıyorum.

umursamıyorum.

yersen *

hiç.
    #37799799 :)
  3. 679.
    Okusa da nerden bilecek ben olduğumu? Uzun uzun yazarım da, sonra üzerine alınmaz. Alınırım.
    #37799945 :)
  4. 680.
    düz dünyacı olsan bile severdim seni.
    #37801556 :)
  5. 681.
    https://galeri.uludagsozluk.com/r/1536554/ +
    #37801600 :)
  6. 682.
    artık şifresiz wifi olsan bile bağlanmam sana.
    #37801605 :)
  7. 683.
    https://galeri.uludagsozluk.com/r/1536557/ +
    yani anlamıyorum ya iki gün önce özledim deyip şimdi ise başka birini bulucak kadar ne yaşadın sen onu geçtim sana sürekli açık kapı bırakıyorum ya üçün birini alırsın artık
    sıfır tolerans hadi git durma
    yüreğim soğudu yakamam bir daha.
    #37801645 :)
  8. 684.
    Sana ne kadar kizarsam kizayim, sen de benim ne kadar kalbimi kirarsan kir, seni cok seviyorum anne. Seni sevdigimi yuzune karsi soyleyemem biliyorsun. Kimseye soyleyemem o yuzden yaziyorum, okumayacagini bilsem de.
    Sen o kadar guclu bir kadinsin ki basina gelen tum kotu hadiselere ragmen hep dimdik durdun. Keske ben de biraz sana cekebilseydim bu konuda.
    #37801795 :)
  9. 685.
    gunun birinde dunyanin en mutlu insani sen olacaksin, uyandığın her sabah bayram sabahi kadar noel sabahi kadar ne kadar mutlu sabah varsa hepsi kadar guzel olacak biliyorum.
    #37801827 :)
  10. 686.
    Oysaki seninle güzel olmak var.
    Örneğin rakı içiyoruz, içimize bir karanfil düşüyor gibi .
    #37801852 :)

düşün ki o bunu okuyor ile alakalı başlıklar
kapat