1. 1752.
    dusun ki bunu ben yazmisim. hemen benim sesimden duymaya basladin satirlari degil mi? o igrenc el yazimi kagida doken titrek ellerimi ve kaleme beceriksizce hukmedisimi getirdin gozlerinin onune. kalemin ucunu kac kez kirdigimi dusundun 3-5 kelime yazacagim diye. bosver gerek yok, ben kendimden bile gideli cok oldu, hic gerek yok ufak tefek seylere anlam yukleyip duygusal takilmanin. hadi selametle.
    ... boob
  2. 1753.
    Şu an sen uyuyorsun ya da işlerin yüzünden koşuşturuyorsun tek isteğim biraz dinlenmen. Kendine iyi bak olur mu? Seni suratı asık görmek benim moralimi bozuyor. iyice uyu, yemeğini ye. Günaydın.
    3 -1 ... please save me tonight
  3. 1754.
    Gel bu gece gir rüyama.
    1 ... yesterdayy
  4. 1755.
    görmem için çok çabaladın, gördüm merak etme.
    2 ... tekibozukkulaklik
  5. 1756.
    Aşkım tut elimi yağmur yağıyor bak yağmurdan sonraki toprak kokusunu soluyalım seninle... Toprak kokusunda aşk efsane olan o masalımız unutma ki gerçek de olacak.

Tut ellerimi sevgilim ki bu zor günlerimizi aşalım....
    2 -4 ... yagmurun rengi
  6. 1757.
    Bunu okuyorsan, gel sayfa sayfa yazdıklarımı da oku.
    2 ... ciftcekirdekliuzum
  7. 1758.
    hep sonradan gelmesin aklın başına. şu an bilmelisin kıymetimi. bırakıp gitmek istemiyorum seni ama ne olur birazcık aydınlat yolumu.
    3 ... sophiaa
  8. 1759.
    Hoş geldin iki gözümün çiçeği.
    2 ... zeynanin yancisi
  9. 1760.
    Sevgili citi bank insan kaynaklari muduru, analiz yetenegime guvenmekte olup, wall street ' de calismaya raziyim.

Yetenegimi olctugunuzde,
    Sundan emin olacaksiniz :

Tahmininizden fazla oldugumun.

Edit : sayet ummadık bir şans olur da ilgilenirseniz, takasbank verilerimi paylasabilirim sizlere.
    1 ... kontrollu insan
  10. 1761.
    i may not get to see you as often as i like. i may not get to hold you in my arms all through the night. But in my heart i truly know you are the only one i love and i can't let you go.
    2 ... seytanbenim