1. 2348.
  Arkandayım şu an... boynunu, enseni yalıyorum, kokunu içime çekiyorum... sıcak nefesimi hissediyorsun boynunda... kulağını emiyorum, köprücük kemiğini yalıyorum hafifçe... sen de geniş omuzlarımdan tutup dudaklarıma yapışıyorsun, bir elinle de pantolonumun üzerinden sertleşen penisimi okşuyorsun... arkana geçiyorum, kalçana sürtüyorum hafifçe, penisimin sertliğini hissediyorsun... ellerimle de göğüslerini okşuyorum, sıkıyorum... ve aynı zamanda da enseni yalıyorum... sonra seni bana çevirip dudaklarını öpüyorum, dilimi ağzının içine sokuyorum... öperek boynundan aşağı, göğüslerine iniyorum... göğüs uçlarını yalıyorum, emiyorum, hafifçe ısırıyorum... sonra yalayarak göbeğine iniyorum ve bingo!

  tam vajinandayım şu an... külodunu sıyırıp ortaya çıkarıyorum bal kutunu... klitorisini yalıyorum, aynı zaman da nefesimi veriyorum... sıcak nefesimi ve ıslak yumuşak dilimi klitorisinde hissediyorsun... vajinanın dudaklarını emiyorum, içime çekiyorum... iyice ıslanıyorsun... iki parmağımı içine sokuyorum bu kez, bir yandan da klitorisini dil darbelerimle yumuşatıyorum... altımda inliyorsun... sakso çekmek istediğini söylüyorsun bana ben de pantolonumu indiriyorum ve ağzına veriyorum... kafasını yalıyorsun ilk önce, emiyorsun iyice... dilinle altını yalıyorsun, ben kendimden geçiyorum... hepsini almaya çalışıyorsun, kafandan bastırıp iyice itekliyorum...

  beni içinde hissetmek istediğini söylüyorsun... hayır demiyorum ben de... niye diyeyim amk, mal mıyım?

  neyse, penisimin kafasını sürtüyorum klitorisine, sıcaklığımı hissediyorsun... ve yavaşça itekliyorum içine doğru... ooohhhh... sıcacık... değil mi?

  sonra hepsini sokuyorum, dibine kadar giriyorum içeri... sıcaklığımızı hissediyoruz ikimiz de... göğüs uçların sertleşiyor, kabarıyor... hızlanmamı istiyorsun, hızlanıyorum ben de... bir yandan da üzerine eğilip boynunu yalıyorum, göğüs uçlarını yalıyorum, emiyorum... bacaklarını belime doluyorsun daha iyi girebilmem için... kendine çekiyorsun beni, iyice kaldırıyorsun kasıklarını, klitorisini sürtüyorsun... ben de bir yandan içinde gidip gelirken diğer yandan da göğüslerini okşuyorum...

  sonra pozisyon değiştiriyoruz... önümde eğiliyorsun, -kibarlığım üstümde domalıyorsun demiyorum- ben de arkadan yavaşça yaklaşıp içine giriyorum... omuzlarımdan tutup kendime çekiyorum seni, üzerine eğilip sırtını yalıyorum... göğüslerini okşuyorum... bir parmağımı da bana bakan anüsüne sokuyorum... inliyorsun altımda, sırılsıklam oluyorsun, adeta kayıyorum içinde... üzerine çıkıp bir elimle vajinana ulaşıyorum ve klitorisini okşuyorum, mastürbasyon yapıyorum sana, aynı anda içine girip çıkarken... ve dayanamıyoruz, aynı anda geliyoruz... sıcak spermlerimi içine boşaltıyorum... ve kulağına eğilip diyorum ki; te quiero
  -4 ... golazo
 2. 2349.
  Sizin şu çok bilgiliymiş gibi laf sokmalarınızın hayranıyım. Bu yönde devam edin. Hiç sapmayın.
  2 -1 ... bilgisiz zeki
 3. 2350.
  Bilmem ne dersin ama duvarlar da çeksen, kuleler de diksen mücadele etmeden bırakmayacağım!! Öyle bir zamanda gel ki bana vazgeçmek mümkün olmasın!!
  ... sarissa
 4. 2351.
  Selam çukulatam.
  1 ... birteselliveryadasenbilirsin
 5. 2352.
  umarım hemoroid olursun.
  2 ... kudurtanbazlama
 6. 2353.
  ne olursa olsun mutlu ol allahın cezası .
  ... ceridomatesi
 7. 2354.
  Gitme be.
  Gitme oralara? Ne olacak sanki?
  Beni benimle bırakma, gitme be. Ben seninle iyiyim, güzelim, mutluyum, sağlıklıyım, huzurluyum.
  Gitme be. Ne olacak sanki?
  Ağlatma şu dev çocuğu. tam kurtulmuşken kendi elinden, bırakıp gitme be.
  Gittiğin zaman, geri gelene kadar ben, ben olmayacağım ki? Senden başka kimsem yok ki benim? istemiyorum da zaten! Ne olursun, sen yeni şeyler kazanırken ben çok şeyler kaybedeceğim.
  Gitme be...
  3 ... schecter
 8. 2355.
  Senin ananın amına bacağımı sokayım orospu evladı.
  ... methmen
 9. 2356.
  Bir kadının gözleri; bir erkeğin zulmünden dolayı yaş dökerse; melekler attığı her adımda o erkeğe lanetler yağdırır... Hz.Ali (r.a)
  3 ... llllllllll
 10. 2357.
  Sen hâlâ mezun olmadın mı? neden okuyon?
  1 ... mr forever happy