1. 1917.
    umarım hakettiğini bulursun.
    3 -1 ... tuvanaa
  2. 1918.
    elveda.
    ... vasat 1 troll
  3. 1919.
    varoş meriç ve kezbanların buluşma noktası olan başlık.
    1 -7 ... leyte
  4. 1920.
    Bugünde mi okuyor.

Oku oku bitmez.
    ... w a k e
  5. 1921.
    Aç insanı doyurmak kolaydır, açgözlü insanı doyurmak imkansızdır.
    1 ... nazlinazi
  6. 1922.
    kokunu özledim...
    3 ... saldirayterk
  7. 1923.
    ne oldu şimdi? mutlu musun, kullanılıp kullanılıp atılmaktan. kendince aldığın çocukca intikamlar, yaptığın nisbetler ne güzel de işe yaradılar, değil mi? çok mu beğeniliyorsun şimdi? hâlâ anlamadın mı sadece benim gözümde o kadar güzel olduğunu, kimsenin seni benim gibi sevemeyeceğini? Pişman mısın, tabii ki değilsin. olamazsın ki. daha iyilerine lâyık olduğunu düşündün her an, sadece bununla avundun, önümden geçerken kaldıra kaldıra burnunu. o kokoş arkadaşların, kokuşmuş çevren de bu kanıyı güçlendirdi her daim. şimdi nasılsın? sevdiklerin nasıl da terkedip gitti seni.. kendin düştün, kendin ağlamaya bile yediremiyorsun kendini. nasıl pişman olacaksın ki sen, bir insanın yıllarını çalıp hebâ ettikten sonra, rüyalarını, gözyaşlarını hiçe sayıp sirklerde soytarılar gibi oynatıldıklarına bel bağladıktan sonra... o geri dönmeyen zaman sana hiç gelmeyecek te. allah'a havale ediyorum seni.
    2 -3 ... mavi zamanlar
  8. 1924.
    Bir uludağ a mi çıksak? içim sıkıldı da.

Edit: çıktık.
    ... baharhavasi
  9. 1925.
    Umarım bu sefer bir şeyleri olması gerektiği gibi yapabilirim.

Yolun çok çok başındayız, bunu biliyorum. Tanıyoruz sadece birbirimizi. Sana nasıl biri olduğumdan bahsettim. Önceki nickimle yazdığım ve kendimden bahsettiğim bir entryi okudun. Buna rağmen benimle konuşuyorsun hala. Beni anladığını düşünüyorum, bu güzel. Çoğu kimse anlamıyor çünkü. Kızmıyorum ama kimseye bu yüzden. Hiç kimse benim saçmalıklarımı anlamak zorunda değil. Hem illaki herkes beni anlasın diye bir isteğim de yok. Ama sen anladın, öyle hissediyorum.

Yolun başındayız dediğim gibi. ileride ne olur bilemem. Bazı şeyleri halletmeye çalışıyorum. Bazı şeyleri başarmaya çalışıyorum. Bunu anladığını da biliyorum.

Buna rağmen olmazsa, yani benim saçmalıklarım yüzünden olacak bir şeyken olmazsa, şimdiden özür dilerim. Umarım seni kırmam. Umarım birbirimizi kırmayız. Olmayacak bir şeyse de olmaz zaten.

Olmayacak şeylere bağlanmayacağım artık, kaptırmayacağım kendimi. Şunu da biliyorum ki olmayacaksa bunu ikimiz de birbirimize söyleyebileceğiz. Bu da güzel bir şey ikimiz için.
    4 ... simdi evet simdiyse hayir
  10. 1926.
    umarım, benden güzel seveni bulursun.
    1 ... hybrid erkek