1. 2664.
    okuma kör olasıca okuma, artık okusan da bir okumasan da . ahdım beddua değil anlaşılabilmek için sözlük.
    3 ... kimbugozlerindekiyabanci
  2. 2665.
    senin olmadığın süre zarfında düşündüm her şeyi ve farkettim de sen bana karşı askerden geldikten sonra değişmişsin tribe girip buluşmamalar sırf kızdırdım diye evlerimiz arasında 2 dakikalık mesafe olmasına rağmen 1 ay boyunca görmek istememek ne bileyim o zamanlar yanımdaydın ne olursa olsun çekiyordum ama şimdi yoksun ve benim gözümde ki perdeler de yok.. sabahın 6’sına kadar sen arkadaşlarınla gezerken o ocak ayının soğuğunda ben , sırf sana çoban yıldızım dediğim için o siktiminin yıldızlarını üstümde sadece tişört ve şortla sırf acı çekmek ve hasta olmak için o kılıkla izleyip ağlıyordum ve sen bunu biliyordun bundan adım kadar eminim ne sen o zamanları unutacaksın ne ben 1 ay boyunca her gece soğuk balkon taşında oturup denize , yıldızlara bakarak hıçkıra hıçkıra ağladığımı unutacağım , ama sen inadından vazgeçmedin o siktiminin gururundan vazgeçmedin ben de bir çok şeyden vazgeçmiyordum seni beklemekten , açmayacağını bile bile aramaktan ve yazmaktan , seni sevmekten , özlemekten ama artık vazgeçiyorum çoban yıldızı dilediğin kişiyle dilediğin zaman beraber olabilirsin o çok önem verdiğin arkadaşların zaten yerimi doldurur ve pek de önemsemezsin ama giden illa geri döner diyorlar ilk başlarda dönmeni çok istiyordum ama sen dönme aklın varsa sakın dönme..

biz sen bitsin dediğinde değil şu an bitiyoruz çünkü ben artık seni , bizi hatırlamak veya duymak istemiyorum..

hoşçakal bitti...
    3 -1 ... biraz pembe biraz mavi
  3. 2666.
    Herkese iyi geceler sana good night çünkü sen artık bir yabancısın.
    3 -1 ... ruyadefteri
  4. 2667.
    boşladım.

okuyorsa yanlış okusun bi heyecanlansın dedim.
    ... ocus
  5. 2668.
    Unuttum seni. Yalnız bunu yazarken bile kendimle çelişiyorum unutmuş olsam onu unuttuğumun farkına varamazdım hayatıma hiç girmemiş gibi yapıp bu başlığa bile girmezdim. Neyse bu akşam da aklımdasın.
    1 ... b e n d e n a d a m o l m a z
  6. 2669.
    Herhangi bir yerde yıldız çalsa hep aklıma gelirsin şerefsiz. Bak aradan kaç sene geçti.hani kolun burkulup ya da kırılıp iyileşince aradan zaman geçse de şöyle bir ağrı var mı ye kontrol edersin ya.hah işte ben de öyleyim.
    insan bir kere severmiş onu anladım.nasılsa okumazsın sen burayı.geçen arkadaşını gördüm.seninle ilgili konuştu biraz.hafif sarhoş olunca yanıma gelmek istemiş evin oralarda dolanmışsın.
    Amca rakı sofralarında uzaklardan kalkan kadehler oluruz birbirimizin.ben ne zaman kadeh kaldırsam sanadır kimse bilmez.
    Ulan hep buhranlı zamanlarıma denk geliyo bu yıldızda.
    4 sene ,naaptın hiç bilmedim.ağır geldin lan bana ağır.
    Yokluğun kıyamet gibiymiş lan.vazgeçişlerimin tek kahramanı. istediğin olacak ve karşılacağız bir yerde .o zaman yıldızında dediği gibi.
    tüm ışıkları söndür öyle gel.kimse görmesin seni....
    -1 ... delikanligolge
  7. 2670.
    o anan yok mu o anan.. şimdi boşanıyorsak eğer baş sebebi bir anandır iki sen. tüü size ne kadar güzel baba olmalı evin reisi olmalı hayallerim vardı. içinde horon teptiniz. allah bildiği gibi yapsın seni. hiç bi güzel şeye değmezsin sen. oh bak hayatımı yaşıyorum. çatla patla.

not : annen..
    ... sigara icmiyorum
  8. 2671.
    Çok kırgınım, yanındayken seninle ilgilenirken hayatım bu çerçevedeyken anlayamazsın. Biliyorum farketsen de durum değişmez. Bazen şımarmak istiyorum, naz yapmak istiyorum. Herkesten saklamak istiyorum, zor çok zor. içimde büyüyor bazı kırgınlıklar.
    ... incelikli matmazel
  9. 2673.
    işine girdiğin o çıkmaz sokaktan umarım çıkmayı başarırsın.Dua etmekten başka çarem yok senin için.Ne desem boş.Kalbin sağır olmuş,sonu olmayan bir yolda ilerliyorsun.Allah yolunu aydınlatsın.
    ... kuticim16
  10. 2674.
    Bir şeyler yazmak istediğim başlık ama Hangisinin okuması gerektiğine karar veremiyorum.
    ... temirata