bugün

Çok var. Gece yarısı günaydın falan yazıyorlar.

Edit: günaydını yazan silmiş. Hiç değişmiyor eo.
Çok var, ülkeyi yönetenleri Atatürk'ü de geçip Allah ile yarıştırıyorlar.
hiç kuşkusuz o çok varlardan biri de benimdir.
tabiat anayla nihavente diyor benimle alakası olamaz. ben geçen sene iq mun zekatını verdim 7 maymun insan oldu.
sözlükteki islamcı/badeci/sahlepçi yazarların hepsi...

ülkeyi nasıl çökerttiği rakamlardan rahatlıkla okunabilen bi iktidarı savunmaya devam ederler.. genelde argümanları

--ehonomi çoheyi bah avm'ler dopdolu herkeste cep telefonu var

şeklindedir..
ülkeye 15 milyon yabancı sokmuş, bir kaç milyonuna da vatandaşlık satmış bir iktidarı ölümüne savunurlar.. neden diye sorulduğunda ise

--- biz iki şeyden vaz geçmeyiz, biri vatan biri namus

diye cevap verip insanı dumur ederler...

o çok sevdikleri iktidarın o çok sevdiklerini iddia ettikleri vatanı araplara çoktan sattığını anlatmaya çalışırken beynin yanıverir...

namus anlayışları da çok sıkıntılıdır.. namusları cinsellikten ibarettir. kendileri dışında herkes lgbt'dir, swinger'dir bu arkadaşlara göre.. ama şeyh efendiyle olan ilişkilerini bade/sahlep meselelerini filan kurcaladığın anda volkan gibi patlarlar, ana avrat küfürler havada uçuşmaya başlar...
(bkz: Uludağ sözlük civelek taburu)

Direkt bu tabura mensupturlar efenim. Bu aveller, iq denen şeyi küfür bile sanabilirler aman dikkat.
Birkaç tanesini sözlük yazarlarından oluşan discord grubunda görmüştüm.* yırtık dondan çıkar gibi her yerde her olayda olma pesindeler.
Ben aslında yüksek IQ lu olduğumu düşünüyordum iş hayatına bir girdim. Sanırım idiotum arkadaşlar. Süreç onu gösterdi bana ya da kariyer büyüsü yapılmış da olabilir emin değilim.
--spoiler--

birkaç tanesini sözlük yazarlarından oluşan discord grubunda görmüştüm.* yırtık dondan çıkar gibi her yerde her olayda olma pesindeler.

--spoiler--

Gruba girer girmez insanlara ergen diyen hanımağa, aptal egosu okşanmayınca ağlayarak buraya yazmaya gelmiş.
--spoiler--
birkaç tanesini sözlük yazarlarından oluşan discord grubunda görmüştüm.* yırtık dondan çıkar gibi her yerde her olayda olma pesindeler.
--spoiler--

(bkz: #46631606)

karadenizli "şarkıcılara" yapılan eleştirileri ta karadeniz insanlarına bağlayıp gereksiz alınganlık yapan ve dc'den şutlandığı için kıskançlıktan kuduran yazarımsılar da dahildir bu gruba. kuyruk acısı ne zor şey yahu...
minni denen zerzevat tam bir zevat gerçekten. Girişi şu, ay anaokulu mu bu? Bre gafil sen kimsin? Şu egoya bak anasını satayım.

Haddini bileceksin! Kimseye ergen vs diyemezsin. Ohhh ne güzel de kovduk seni.

Ya aylardır kimseyi aşağılamıyordum iyi geldi. Artık sen benim bu saatten sonra kum torbamsın.
Ohhh ohhhh ohhhhhh süper Kezo kavgası çıktı.
karton toplayan gebeş orgazm oldu sapık.
Şurada dönen atışmanın nedenini anlayamadığıma göre benim. On saniye önce de discord ne demek Googleladım da geldim. Gereksiz bir şey daha öğrendim sayenizde. Çöp bilgi. Hafızaya atıp yer kaplamasa bari. Malum düşük Iq.
Sadece bir arkadaşın daveti ile anlık merakla girdiğim bir mecraydı 5 dk bile durmak kendime hakaretti ordan çıkarıldım diye gizli gizli ağladığımı falan düşünüyorsunuz heralde ahahsh.

Yazdığımı üzerine alınanları görüyorsunuz. Egomun okşanmasına zerre ihtiyacım yok. hele ki orada. Kendiniz kadar ezik sanmayın herkesi. Balta liselisi seni ciddiye almaya bile değmez beni sadece güldürüyorsun senin çapın ne ki beni kum torbası yapacaksın hadi şimdi kumda oyna biraz.
discord kim amk?
Seviye leşşş. Cevap bile vermiyorum. Kimin ne olduğunu bilmesi gerekenler iyi biliyor hadi selametle.
insanların kafa dağıtmaya girip arkadaşlık kurduğu bir grupta ne konuşulması seni tatmin ederdi filozof atakan? Beylik beylik laflar, beyinden emir alınmadan yazılan yazılar falan…

Önemsiz ve ergen diye atfettiğin insanlarla yaşadığın polemiği bu başlık altında ifşa ediyorsan bir yerlerindeki kurtlar rahat durmuyordur.

Sana kurtların ve filozof atakan hırkanla mutluluklar dilerim.
Üzerine alınma geç. bu ne kuyruk acısıdır ya ahahah. Ayrıca birkaç sevdiğim arkadaş da vardı orada grubu tüm kullananlara laf etmedim ben. Sadece Birkaç hanımın ısrarla su başlığı hortlatması da ilginç tabi.
Rainbow eyes mısın nesin seni hiçbir yerde kale almadım niye sürekli cevap yazıyorsun anlamadım.*
ikidebir gruptan sutlanmak diyip algı yaratmayın. toplamda orda kalma sürem 10 dk bile değildi discordun ne olduğunu bile o gün ögrendim gruptan nasıl çıkılır diye bakınırken yönetici çıkarmış ve bununla övünüyorsunuz kıskanıyormuşum falan çok komik ajsjhs
eğer bir tarafta darkness varsa o taraf karanlık ve kötüdür.
koşun lan kavga var!
çekirdeği, çayı, kolası, keki, böreğini alan gelsin.
--spoiler--

rainbow eyes mısın nesin seni hiçbir yerde kale almadım niye sürekli cevap yazıyorsun anlamadım.

--spoiler--

Belli bir seviyenin altındakiler beni kale almakta zorluk çekebiliyorlar.

Düşünmeni rica edip seni zora sokmak istemem fakat discord grubundakileri hedef aldığın entrynde discord grubunda olduğum için, ergen lafına ilk tepki gösterip senden karşıt bir hamle aldığım için, uluda bunu iq düşüklüğü olarak belirttiğin için yazıyor olabilir miyim? Lütfen şalterini attıracak kadar enerji harcama, belliki bu beyinle hayatta kalmakta zaten zorlanıyorsun… ucundan düşünsen kâfi.

Hadi çav.
Kavga edeyim diye açtığım başlıkta ben hariç herkes kavga etmiş amk.