1. 1.
  normal hayatında garipliklerini hissettirmeyen, düğün başlayıp hareketli parçalar eşliğinde alkolünde etkisiyle yardıran abilerdir.

  örnek 1:

  http://www.youtube.com/watch?v=N87FugpP1_E+

  gri yelekli abimiz başrolü koyu renk takımlı kısa boylu cevval delikanlıyla paylaşıyor. genç, yaşınında getirdiği çeviklikle ceylan gibi sekerken abimiz fantastik hareketleri ile büyülüyor. ayrıca gri yelekli abimizin göğüs titretme hareketi jüriden tam 10 puan alıyor.*

  örnek 2:

  http://www.youtube.com/watch?v=2VmIb7GX0qs+

  videonun başında sarhoş bir abi saçmalıyor. 0:20'de videonun kahramanı ilk kez görünüyor. ekürisi ile kolkola halay-dans karışımı figürler sergilerken 0:23. saniyede kamerayı farkediyor. kamerayı farkedince gaza gelen abimiz ''biri kendisini izlerken kafayı 23 derece havaya kaldırıp aynı anda gözlerini kısıp danseden malak'' moduna geçiyor. 0:28'de ise öldürücü ''ileri geri sallanan felçli pelikan'' hareketini sergiliyor fütursuzca. ayrıca kahverengi kumaş pantolonun kemerinden sallanan 'kapıcıların gözdesi zincirli ve askılı anahtar topluluğu' ritüeli tamamlayan en önemli nesnelerden biri.

  örnek 3:

  http://www.youtube.com/watch?v=rCWmrCh0LWM+

  crazy dance in kayseri videosunu izlemeyen kalmadı gibi. ama yine de bilmeyenler için şöyle ki, kayseri de yapılan bir düğünü coşturan abilerimizin güzide videosu. göbekli ve şapkalı abi averemu eşliğinde breakdans çakması dansı ile ortalığı coştururken, 1:13'te sahneye fırlayan turuncu tshirt lü genç kıvrak bel hareketleri ile ilgiyi üzerine çekmeye çalışıyor.

  örnek 4:

  http://www.youtube.com/wa...owNms&feature=related+

  videonun içeriği ayrı bir komedi, başlığı ayrı. beyaz gömlekli zayıf abimiz michael jackson'a nispet edercesine arkasına düşmeden eğilebildiği kadar eğilip dans(!)ını icra ediyor. 0:21 anında ise dans orgazmı yaşıyor adeta. kafa ileri geri giderken, eller yere bakar biçimde ileri geri gidiyor.*
  videonun remix versiyonları ise yine orjinali kadar komik.

  http://www.youtube.com/wa...KiiAA&feature=related+
  http://www.youtube.com/wa...r2_xo&feature=related+

  seviyorum bu ülkeyi lan. düğünlerde içince sapıtsa da, sevinmeyi bile doğru düzgün beceremese de benim vatandaşımın seviyorum bu samimiyetini.

  bu da bonus: http://www.youtube.com/watch?v=cHimJgBo-KA+ (abim pis gaza geliyor ama bu türk olmayabilir)
  4 ... and justice
 2. 2.
  birtanesi de şu video da görülebilen abilerimizdir.

  https://video.uludagsozluk.com/v/düğünlerde-müzikle-coşan-abiler-12104/

  3 ... and justice
 3. 3.
  bu başlığa örnek bir durum kardeşimin düğününde yaşanmıştır.
  Ardından yaşanan diyalog;

  - Bu pistteki adam kim ?
  - Parayla mı tuttunuz ?
  - erm..
  ... dalnetfia
 4. 4.
  bu çeşit abilerimiz ve ablalarımız bir kıvılcım beklerler. illaki biri elinden zoraki piste çıkaracak kurbanlık koyun misali sonra da oturtabilene aşk olsun. Düğünlerin olmazsa olmazı.
  1 ... portatif
 5. 5.
  çoğu düğün videosunda kendi oynadığı kısım çıkınca içinden 'ulan ben miyim böle oynayan' diye iç geçirip oynamaya tövbe edecek abilerdir. bunların birde ''düğünde ve kına gecelerinde coşan geniş kalçalı koca memeli ortam insanı ablalar'' versiyonu vardır ki duble komiktir. bu iki türün evlenmesi sonucu yıldız tilbe gibi bir organizma ortaya çıkar muhtemelen.*
  1 ... and justice
 6. 6.
  -çal ordan bi ankara misket,
  hobaa, diyerek piste atlayan, abilerimizdir.
  ... elissa
 7. 7.
  Ortaya kendini atan ve eeiieihuuuu diyen bağıran tiplemelerde olmaktadır. Düğünden sonrada videolarda kendisini tanıyamamaktadır.
  ... dusunmem lazim
 8. 8.
  düğün olması bazen şart değildir.
  http://tinyurl.com/d4swdlv
  edit:şu da var http://tinyurl.com/c3we6lm
  ... arbequina