1. ?.
    dışarıdan davullu zurnalı düğünlerde bulunmayacak kadar entelektüel gözüken, ''dayıoğlunun hatırına burdayız yoksa ne işim olur böyle yerde'' imajı sergileyen insanlardır...

hiç anlamam bu insanları... dünyanın en kibirli insanı misali gelirler, en arkaya otururlar, çok entelektüelim havası içinde olup belki de o mekanın en kekolarıdır... bir de ellerini ağzına tutup konuşmaları yok mu?.. öldürüyorlar beni... tamam mühim insansın hadi anladık, elini niye ağzına götürüyon... dudak okuyucular iş başında di mi?.. ya ya...

öyle bir moda girerki sanki konuştuğu şeyi öğrensek 3. dünya savaşı çıkacak... bir kere o elini indir... zaten bütün düğün boyunca kimseyle konuşmazlar, kaşlar çatıktır, ''sizler lanet olası bir grup kölesiniz!'' modundadırlar hep, arada bir bir şey söyleyeceği tutar mübareğin, onu yaparkende elini ağzına götürür, dudak okuyucular görmesin diye... aman aman görmesin... sürekli diplomatik bir mesele konuşuluyormuş modundadırlar, halbu ki biliyoruz: ''mnskym gelirken lavuğa bah la, kaportayı çizdi arhasına dönmedi la adam... neyse sen işine bah hadi, yenge bekler haahauhauhuahu'' bu gülme efektinden sonra elini çeker böyle sağa sola bakar izleniyor muyuz acaba falan gibisinden... hee la tamam asillerdensin yorma kendini...**
    5 ... the man who saves the world
  2. ?.
    gelin ve damadı göremediği için sinirlenen insanlardır.
    1 ... triangle
  3. ?.
    bitsede gitsek insanlarıdır.
    4 ... sinner mirza
  4. ?.
    (bkz: düğünlerde ayakta dikilip kız kesen tayfa)
    1 ... meftuni
  5. ?.
    zorla birilerini bağlamaya çalışan aile bireylerinden kaçmaya çalışan kişi. bak bu kız varya selma ablanın kardeşinin kuzeninin kızının kızı. **
    1 ... idealistkuzu
  6. ?.
    genelde damadın arkadaşları olup masa altından alkol alırlar.
    4 ... bado
  7. ?.
    Genelde oynamayı dans etmeyi bilmedikleri için birinin kollarından tutup sahneye çıkartmasından korkanlar yada düğüne sırf ayıp olmasın diye(Düğün sahibide bu kişinin düğününe gelmiştir) uğrayanlar arkada otururlar.

Bazende herkesin ailesiyle geldiği düğünlerde kadın dırdırından masada sıkılan beyamcaların ben bi arkadaşlara bakıp geliyorum diyerek kaçamak yaptıkları yer.
    ... cityroyal
  8. ?.
    ağır abidirler. ailesinin ısrarıyla gelmişlerdir. düğün insanı değildirler.
    ... axilordram
  9. ?.
    düğünden akrabalardan abuk subuk muhabbetten hoşlanmayan insandır. benimdir.
    sebepleri aşikardır. bir defa nedir yane evleniyor akraba eş dost 10 saat onların halay çekişinimi izlicez.
    günümüzde zaten evlilikler bir kaç sene sürdüğü için adam başı 3 senede bir halaymı çekiyim modunda giderim düğüne.
    gerçi giderim dediğim kuzenimden bir adım ötesine gitmem. bir ikincisi aptal aile dialogları.
    sen ne zaman evleniceksin?
    ohoo kaç yaşına geldin yokmu bir tane ?
    torun istiyorlar bak ?
    gibi saçma sapan gereksiz sorulardan bıkmış insandır.
    2 ... wreker
  10. ?.
    Arada arkadaş grubu ile çıkıp sigara içerler ve tekrar arkadaki nezih mekana dönerler.Damadın yakını iseler 'oturmayamı geldiniz hadi kalkın oynayın' serzenişlerine dirayetli bir direnişleri vardır ki sormayın.
    1 ... sezon finali