1. 1.
  şu anda ikimizin de evlilik planı yok. Uzun bir dönem için de bu böyle kalacak. Ancak sevgilimin de benim de aynı kafada olduğunu bilmek gerçekten çok hoş bir duygu canlar.

  3. kuşak enişte 1 saat sarhoş halay çekecek diye önümüzdeki 3 seneyi borç içinde geçirmektense kız arkadaşımda Costa Verde'de bir otel odasında sevişir, sonra kahvaltı yapar okyanusta yüzeriz.

  kaynananın eniştesinin bacanağının halasının kuzeninin 1 saatlik eğlencesini finanse etmektense berlin de kafalarımız göt gibi clubbing yapar, çöllerde trekking'lere katılır, dağlara tırmanırız.
  1 ... double cross
 2. 2.
  böyle düşünen kadınları bir yerlerde saklıyorlar kesin. tek tek salıyorlar doğaya. onlar eşlerini bulunca diğerini salıyorlar. başka türlüsü mimkin değil.
  4 ... mel mel bakan gibson
 3. 3.
  50.000 lira ile dünyayı gezemezsiniz. Şu an bir abd uçak bileti bile en düşük 2000 lira. Iki kisi gidis dönüş sadece 8000 lira. Vize için dünya kadar belge alacak masraf yapacaksınız. Pasaportunuz yoksa onun icinde para ödeyeceksiniz. Gittiginiz yerde barinma , yeme içme bir ton masrafiniz olacak ve döviz kullanacaksiniz.

  3 - 4 ülke falan gezebilirsiniz. Iyi seyahatler.
  2 ... uzak diyarlarda evli barkli
 4. 4.
  Mumkun degildir. Dugun cok sacma katiliyorum. Evlilik daha sacma. 50 bin lira ile de dunya yi gezemezsin. Fakat uc ay yunanistan tatili yaparsiniz.
  ... bundy nin kirik kalbi 2
 5. 5.
  ikisi de aman aman bir şey değildir. işiniz gücünüz para yemek. Hiç yatırımcı değilsiniz.
  9 -2 ... loveneverdies
 6. 6.
  düğüne 50 bin vermek yerine karavan alıp hayatını onun içinde geçirmek.
  1 -1 ... zosma
 7. 6.
  50 bin lira ile uçak bileti alırsınız ancak yakında.

  50 bin lira 8 bin dolar yapar.

  2-3 ülkeye gider sonra da geri dönemezsiniz. Reis ülkeden beyin göçü olmasın diye doları bilerek düşürmüyor.
  2 ... keyf kahyasi
 8. 7.
  dünyayı gezmek için düğün masrafından kesmenin hesabını yapıyorsan zaten dünyayı gezmek senin ne haddine be avel. o 50.000 i de koy bir tarafa ileride çocuğunun üniversite masraflarını karşılaymayınca ağlama amk fakiri.
  1 -4 ... derin futbol izleyen adam
 9. 8.
  50 bine düğün mü kaldı?
  yakın zamanda düğün yapan damatlara sorun bakalım.

  neyse
  her durumda dünyayı gezmek en iyi seçenektir.
  ikna edebilene ne mutlu.
  balayı sarhoşluğuyla tehlikeli sulara açılmamakta fayda var. gidilecek ülkelerin yasaları, kuralları, hukuku, düzeni, güvenliği iyi çalışılmalı.
  gidenlere hayırlı yolculuklar.
  3 -1 ... nanautzin
 10. 9.
  umarım yapacağım şeydir.
  1 ... the blade man