1. 1.
    Ağır gavat olan gelin. Büyük ihtimalle olay Bulgaristan'da geçiyor. insan evleneceği kişinin önünde bu tarz kadınların oynamasına izin veriyorsa gavattır kimse kusura bakmasın.

Video:

https://www.instagram.com...WVB/?utm_medium=copy_link
    7 -3 ... fadimenin dugununde halay basi
  2. 2.
    O kızları düğün bittikten sonra öyle salmadıklarına eminim ama kanıtlayamam. Ucuz ve seviyesiz bir olay.
    3 ... dadas turk oglu
  3. 3.
    oha canım facesitting çekti o derece.
    -1 ... ebu fesat
  4. 4.
    gelin ve damat diğer köşede duruyor sanırım. kızlar niye nargilecileri ortaya oturtmuş ve dans ediyor orasını ben de anlamadım.

mesela bu teklif kimden çıktı, diğeri bunu nasıl kabul etti o kısım da enteresan. gelin hanımda da biraz gavatlık varmış.
    2 ... kinamiyo takao
  5. 5.
    millet aşmış aşmış alem folloş olmuş.
    1 ... para var huzur yok
  6. 6.
    Ortamda iki damat var. Bekarlığa veda partisi yapmışlar sanırım. Ayrıca Bulgaristan romanları bunlar galiba.

Gelinin gavat olduğu gayet net zaten. Modernlik ayrı şey, buynuzlu gavat olmak ayrı şey.
    2 ... mubariz ibrahimovun yumrugu
  7. 7.
    kadının GAVATı da ayrı pis oluyor gerçekten.
    2 ... rhler
  8. 8.
    Ne seksi, ne de dans.
    1 ... katalin
  9. 9.
    O iki tane erkek müsveddesi acaba evlenecekleri kadının bekarlığa veda partisi veya kına gecesine iri kıyım bir grup zenci erkek veya biscolata erkeği gibi tipler gelse ne yapardı?

Bu eğlence falan değil. Gelin cidden gavatmış.
    3 -1 ... ceviz agacinin budagi
  10. 10.
    Ya ne var kardeşim kadın eşi olacak adama görsel şölen yaşatmak istemiş… şaka şaka, ben olsam o seksi kadın dansı yapan kadınları oracıkta yolardım. Ama ablaya gavatlığından ötürü ödül vermek şart oldu bence, ödüllük hareket çünkü.
    9 ... the rise of darkness