1. 1.
    uyarı: +18

bir magandanın düğün esnasında pompalı ile diğer magandayı kafasından vurması olayı, yorum sizin.

https://twitter.com/Albay...tatus/1172473173520125952

https://www.dha.com.tr/yu...rada/haber-1587824/video/
    10 ... golden trophy
  2. 2.
    yani bu durumda insan ne diyeceğini bilemiyor hakkaten fakat ölen kişinin de maganda olduğu görülüyor.

(bkz: su testisi su yolunda kırılır)
    16 ... bradpic
  3. 3.
    liseliyken ben de böyle headshot yiyordum az kalsın köy düğününde. düğün evinin torunu olarak meze servisi yapıyordum. tabağı masaya bırakırken orospu çocuğunun teki tabancayı çıkarıp kulağımın dibinde havaya sıktı, merminin çıkardığı ıslık sesini, saçlarımın havalanmasını iliklerime kadar hissettim. şoku atlattıktan sonra ergenliğin de verdiği sinirle mevzu çıkardım. adam hangi dereceden akrabamızdı bilmiyorum ama baya bi anasına sövmüş, masada da ne kadar rakı, meze varsa tekmeleyip etrafa saçmıştım. benim gibi bir muhteşemlik bok yoluna gidiyordu olm boru mu?
    26 -4 ... nesgayfe
  4. 4.
    gel abi düğüne gidelim biraz kafamız dağılır ahahsfkjashdkjashkjasdas.

lavuğun teki yazmış lan ne güldüm yaa.

muhtemelen sesten ürküp gözü kapalı sıktığı için arkadaşını vurduğunu görmeyip ateşlemeye devam ediyor. ondan önce iki kere namluyu farketmeden bir insana doğrulttu. erkek ya işte. ahashaha. köyün alfası. yanında kız kaçıran patlasa aklı götüne kaçacak adamlar ellerinde benelli ile fişek yakıyor. sonuç 5 cm den 16 cal. doğrudan kafaya. kafanın sağında iki yumruk büyüklüğünde bir açıklık. ve şaşırırsınız kırmızı değil. siyah. çünkü yanmış et.

aslında bi oksijensiz bir ortamda tutulup sergilenmeliydi o kafa. ibreti alem niyetine. bu eşşeklerin anlayacağı bu.
    25 -3 ... everybody calls me alpha
  5. 5.
    hiç "ya ama o ölenin de bi ailesi var" edebiyatına girmeden, mis gibi bir eleme olmuş dediğim olay.

elinde silahla ateş eden bir adam nasıl ki çevresindeki kimsenin hayatını önemsemiyorsa, ben de onunkini önemsemiyorum.

adam vurulduktan sonra bağıran kadın, o 2 maganda ortama silahlarıyla girene kadar da bağırsaydın şu an eşin/abin/dayın artık neyinse o hala hayattaydı.

"iyi bir ders olacağını" falan da sanmıyorum. birkaç ay o civarda kurşun sıkmak kötü anılır, sonra bir düğünde birisi yine sıkar, eski haline geri döner her şey.
    18 -3 ... 10610
  6. 6.
    Gözünü sevdiğimin doğal seleksiyonu. Yiyin birbirinizi ete para vermeyin.
    24 -7 ... serrano
  7. 7.
    ihtiyaç harici silah kullanmak da almakta saçmalık. kim evinde ölüm makinesi bulundurmak ister hayret ediyorum.
    3 ... cahal
  8. 8.
    Sıkan adamın salaklıgi yoksa düğünde silah sıkmak adettendir ve böyle kötü sonuçları olmaz.
    1 -28 ... o rus bu rus 2
  9. 9.
    Vurulan adam da takır takır tüfeği ateşleyen bir maganda olduğu için üzülmedim hatta dünyadan bir maganda azaldığı için mutluyum. Ne demişler su testisi su yolunda kırılır. Kendi düşen ağlamaz.
    7 -1 ... sivasli bey
  10. 10.
    (bkz: headshot)
    1 ... b e n d e n a d a m o l m a z