1. 1.
  arkadaş bir benim mi aklım ermiyor . düğün nedir ? akrabalar pasta yesin, ana baba eş dostakraba dedikodu yapsın, bekarlar gözüne kız kestirsin'den başka hangi amaçla yapılır pahalı düğün? oradakilerin kaçı bizim bir ömür boyu birleşmemizi takmaktadır? bir gelinliğe o kadar para vermenin amacı nedir?
  düğüne verilecek parayla güzel bir tatile gidilmeli, evlilik o şekilde ölümsüzleşmelidir bence. tabi bu bence. hatunların hiçbiri bu şekilde düşünmez nedenini de hala anlamıyorum.

  bakın saçma sapan toplum dayatmaları vardır. örnek pahalı düğün yapmazsak elalem ne der dedikodumuzu yapar diye düşünüyorsunuz .arkadaş elalem ne der diye kendi bütçenizi harcamayın o salak saçma sapan düğünlere.elalem diyecek bir şey bulur ..belli bi yasta evlenmen gerekir yoksa evde kaldi derler evlenirsin cocuk yapmazsan cocuklari olmuyo derler .kimse kendi isine bakmaz herkes bi baskasinin ne b.k yedigiyle ilgilenir.

  olduda düğün yaptınız . bakın benden size kardeş tavsiyesi . o düğünlerinizde köşeye sinmiş sessizce etrafı izleyen düğünde bir olay olsada bize gün doğsa diyen . insanların mutsuzluklarından mutlu olan o sinsi kıskanç akrabalara dikkat edin .onlar her zaman oradadırlar .sadece dikkatli bakın .
  hayırlı cumalar.
  8 ... evdeekmekyok
 2. 2.
  düğünden toplanılan takılar ve paralarla hem düğün masrafını karşılayıp hem de ala bir tatil yapmayı akıl edemeyen gerizekalılardan daha zeki olanlardır. ulan düğünün yapılma amacı zaten evliliğe destek olmak.
  3 -3 ... inderex
 3. 3.
  düğün yapmayan geri zekalı .

  millet geri zekalı bir sen ileri zekalısın .
  ... tiamat
 4. 4.
  düğün günü ne gelin ne de damadın heyecanı evlilik için birbirleri için değildir. tamamen o kadar insanın ilgi odağı olacak olmalarından kaynaklanan bir heyecandır. ama yine de birbirlerini ''çok mutlu ve heyecanlıım (senle evlendiğimden dolayı olsa gerek)'' diye acımasızca kandırırlar. uyanın ulan uyanın.
  3 ... ab i hayat vardi pipet yoktu
 5. 5.
  sonradan görme bir aileye denk gelmediyseniz dügün saglıklı bir ortamda gayet normal bir olaydır. Ama malesef dügün yapacak gençlere kol gibi.....
  ... babaninoglu
 6. 6.
  Kaç bin lira nakit, kaç gram altın takılyor biliyor musun...
  ... silinen hesap 014384
 7. 7.
  (bkz: seninle düğünsüz evlenirim diyen kız/#27746380)
  1 ... sarah kerrigan
 8. 8.
  Düğün yapan gerizekalı değil de o düğüne gelip deliler gibi oynayan gerizekalıdır. Ulan sana giren çıkan ne ki öyle deliler gibi oynuyorsun ortada? Gelin, damat, aileler amenna da garipsiniz lan.
  1 ... metrobus insani
 9. 9.
  Halbuki o parayla evde epey güzel yemekli vs kutlama yapılabilir. Gelin ve damatlık fotoğraf çektirmek için kiralanmalı. Düğün boş bir şey.
  3 -1 ... selia
 10. 10.
  siz benim aklımı mı okuyorsunuz kardeş ? *
  ... kedivegece