bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  her şey bileğe yaptırılan küçücük bir figürle başlar. zamanın yıpratıcı nefesi zamanla hem kızın derisini ele geçirir hem de bekaretini patlatıp bir orgazm sigarası yakar... böyle demişti bana yaşlı bir ihtiyar. ölümüne kadar muhtarlık yaptığından insan sarrafı olmuştu. bu sabah uğurladık onu son yolculuğuna... evet o artık toprağın altında bilinmezlikleri üzerine örtüp sonsuz bir uyku çekecek ama söylediği aforizma halen kulaklarımda:

  -dövme yaptıran her kız anal sekse yatkındır evlat.

  yani vajinası dışında bir yeri deldiren, boyatan, sonda attıran bir kız neden anüsüne de aynısını yapmasın? anal seks de bir sanat dersek ona da gelir mi bu kızlar. tattoo art değil de anal arting desek ne olacak. neyse burası işin başka bir boyutu.

  kadın dediğin kendisini mümkün mertebe saklar. değerlidir. ucuz malın alıcısı çok olur. kiralık yazan dairelere herkes girer. vücuduna yazı yazdıran bir kız davetkardır... yarın adamın biri "bir bakıp çıkıcam, beğenirsem tutarım" gibi manalı bir söz ederse nasıl kızacak bu hanım kızımız bu adama? e yazıyor ya! allah allah ay.

  dövme yaptırdığı halde namustan bahseden kız şuna benzer: ucuz malın alıcısı çok olur!

  freeze you later
  3 -1 ... absolute zero
 2. 2.
  tenha yollardaki kenara çekmiş şahinlerde türbanlıları çok gördük.
  3 ... hastavilla
 3. 3.
  insanlıktan nasibini almamış, bir an önce belasını bulması gereken hayvan söylemi.
  1 ... bendebilmiyomkiya
 4. 4.
  özelden bana mesaj atıp sevişmek isteyen kızlardan biridir.
  yahuuuu kaç kere diyorum. yabgu tebaasıyla cima yapmaz. sadece eşcinsel yazarları virtual olarak hoplatıyorum sadece o kadar.

  bakın pek saygıdeğer arkadaşlar. benim amacım belli bir kitleye hakaret edip ezmek değil. sadece durum tespiti yapıyorum. lütfen şahsi algılamayın. gerçi algılayın amk. sitimde olmaz. yarası olan gocunur. ama yabgunuzu sinirlendirmeyin. yoksa akibetiniz pek fena olur.

  freeze you later
  1 ... absolute zero
 5. 5.
  Hayalperest izmirli kızdır.
  1 -4 ... elvis presley