1. ?.
  dövme yaptirmak isteyip, dövme makinasindaki igneleri görünce karar degistiren, tirsan kisilerin bulunmus oldugu durum.

  (bkz: gecici dövme)
  -1 ... jeam
 2. ?.
  dövme yaptırmaya karar verip, ne yaptıracağına karar verememekten daha kolay olan durumdur.

  (bkz: ben kendimden biliyorum)
  ... thelastturc
 3. ?.
  1cm^2 lik dövmeye 200ytl isteyince o parayı nasıl ödeyeceğini düşünen öğrencinin yaptığı şeydir.
  1 ... kolibandı
 4. ?.
  sırf artistlik yapmak için dövmeye gerek yok. kendini michael scofield mi sandın len artist?
  en güzeli sakızdan çıkan dövmeleri yapıştırmak.
  3 -1 ... amele spor
 5. 0.
  dövmenin acı verdiği doğrudur ama bu acı ilk başlarda yani ilk beş dakika yaşanan acıdır, sonra vucut bu acıya alışır ve sonra hissedilmez bile, demek ki acısından korkmanın bir manası yok.

  dövme bir tarz meselesidir, ne yaptıracağına karar veremeyen insanlar, tarzları hakkında ikileme düştükleri için sürekli pişman olacakları hissine kapılırlar, bunu aşmanın en güzel yolu karakterinizi simgeleyen obje veya triballerdir. örnek vermek gerekirse, sakin ve sessizliği seven biri vucudunun görünmeyen bir yerine yunus balığı yaptırabilir veya yumuşak hatlı bir tribal yaptırabilir.

  para meselesine gelince, siz vucudunuzdan ölünceye kadar çıkmayacak bir hizmet alacaksınız, bunun güzel olması için veya ilerde sıkılmamanız için kesinlikle bu işin ustalarına yaptırmanız gerekir, dövme yaptırmak sadece vucudunuza resim çizdirmek değildir, görünen bir yerinize dövme yaptırırsanız insanlar sizi dövmenizle hatırlayacaktır, böylelikle akılda ama iyi ama da kötü bir kalıcaksınızdır. bu da sizin elinizdedir, ucuz bir şey yaptırırsanız tarzınızda ucuz olur, dövmenizde kalitesiz olur, ama istediğiniz şekli, istenilen paraya yaptırırsanız, bir gün nimetlerinden faydalanırsınız.

  dövmeyi profesyonel manada yaptıran ve yapan insanlar vardır, bir gün bir clup de, yanınıza hatunun biri gelip, bu dövmeyi kime yaptırdınız diye sorabilir en basitinden, veya çok kalabalık bir ortamda tarz bir dövmeyle bütün insanlardan ayrılan biri olabilirsiniz.

  dövme yaptıracak insanlara tavsiye vermek gerekirse, kesinlikle daha önceden başka birine yapılmış dövmeyi kendinize yaptırmayın, taklit eden olursunuz ki, bu hemen anlaşılır, kesinlikle dövme yaptıracağınız insanı tanıyın, daha önceki işlerini inceleyin, kesinlikle ucuz yaptıracam diye de bedenizi ne idüğü belirsiz insanların eline vermeyin, unutmayın, tüm kolunuza bir dövmeyi 250 ytl ye yaptırabilirsiniz ama onu çıkartmak için 5000 ytl harcamak zorundasınızdır.
  3 ... cehennem tanrisi
 6. 1.
  dövme hassas olaydır.
  zira gençken ben tehlikeliyim imajı veren havalı desenler yaptırırsınız.
  yıllar geçer çocuklarınız, torunlarınız olur *
  o yaşta yakışır mı öyle kuru kafa resimleri akrepler filan.

  yada geçtik o kadar uzun süreyi bugün sevdiğimiz şeyden yarın nefret edebiliyoruz.
  yaptırırken iyi düşünmek lazımdır vesselam.
  yarın birgün madara olmak var.
  ... peizerat