1. 1.
  sağına soluna kebapcı tabelası gibi resim cizdirenlerin bir ömür aldıkları gusul abdestinin dinimizce kabul görmemesi. aslında bu cok af edersiniz kıcına bile döğme yapan taklitci zihniyet saclarınıda ermeni papazları gibi uzattıkları için, kafa derilerine su deymemektedir.
  biliyorsunuz cenabet gezen bireyin yaşadığı ev de yemek yediği sofrada bereket olmaz. evine melekler girmez. adı üstünde; cenabet.
  46 -209 ... tiftik kecisi
 2. 2.
  (bkz: ilginç bir o kadar da düşündürücü)
  16 -4 ... bahdeniz
 3. 3.
  (bkz: hurafe)
  27 -21 ... jenga
 4. 4.
  yanlış bir önermedir. bununla ilgili hiç bir yerde herhangi bir ayet veya hadis bulunmamaktadır. bahsedilen dövme geçici yani deri üstüne boya ile yapılıyorsa bu önerme kabul görebilir. Lakin makina(iğne) ile derinin altına enjekte(zerk) edilen mürekkebin derinin yüzeyi ile alakası yoktur.

  Ayrıca bazı şeyler niyete göredir. bende dövme var. abdest alıp namaz kılıyorum. Kıldığım namazı bitirdikten sonra x yazar kabul etsin denmiyor. Allah Kabul etsin deniyor.

  (bkz: Abdest almayı bilmeyen yazarın cünupluktan bahsetmesi)
  193 -19 ... cirkinordekyavrusu
 5. 5.
  gusül abdesti almak için gereken şart derinin her yerine su değmesi olduğuna göre ve dövme boyası derini altna işlendiğine göre gerçek olmayan hatta saçma olan şey.
  (bkz: dövmem var ama senden daha çok müslümanım)
  35 -9 ... africa
 6. 6.
  -biliyor musun dovme yaptiranlar omur boyu cenabet geziyorlar
  +sanane
  -ama onlarin oldugu yerde bereket de olmuyormus
  +banane
  -diger tarafta yanacaklar ama
  +iyi de bundan bize ne
  94 -22 ... vincent vega
 7. 7.
  (bkz: bir din kulturu kitabi olarak uludag sozluk)
  29 -8 ... jassmiana
 8. 8.
  insaneti'nin girdiği entrylerden sonra onda da bu dövmelerden var olduğuna inandığım dehşetlere kapınılıcak durumdur.***
  11 -1 ... jnwr
 9. 9.
  insanı dinden, imandan soğutan "saçın boyaysa abdestin kabul olmaz, ama kınalıysa olur" "eline erkek eli değerse abdestin bozulur" "yahudilerle ve hristiyanlarla ilişki kurmak günahtır" "saçı uzunun kafa derisine su değmez, abdesti kabul olmaz" gibi mantıksız önermelerden sadece biridir. allah'la kul arasına girmekle kalmaz, saçı boya olanın, gün içinde bi şekilde bi erkeğe temas edecek olanın, insanları dinlerine göre ayırmayanların ve saçları uzun kabarık kızların ve/ya erkeklerin dinden vazgeçmesine sebep olur. "bırakın, isteyen istediği haliyle ibadetini yapsın, abdestini alsın, namazını kılsın! siz de kendi işinize bakın canım..." diye cevap veresi geliyor insanın!
  26 -5 ... black magic woman
 10. 10.
  (bkz: bana ne sana ne kim ne)
  3 -2 ... geçmişi olmayan yazar