1. 1.
    Ben dahil Çoğu erkeğin yaşadığı durumdur. Şimdi bu kız dövme yaptırdıysa kim bilir ne numaraları vardır diye düşünürler ve onu başka türlü hayal ederler. kendimden biliyorum.
    9 -20 ... elvis presley
  2. 2.
    Yine saçma bir önyargı. Dövme hiçbir şeyin göstergesi değildir. Önyargılarınızı bir kenara bırakın ve insanları tanımaya çalışın bence.
    15 -6 ... paralelevrendekikiz
  3. 3.
    Eline, koluna küçük, minik bir dövme yapanlara karşı değil ama üst koluna beyle çok belli olan, büyükçe dövme yapan kızlara evet önyargım var. Pek güvenilmez tipler gibi geliyor bana bu kızlar. Sanki yemediği halt kalmamış gibi bir izlenim oluşuyor.
    10 -6 ... calcio
  4. 4.
    haklı sebeplere dayanan eylem. genelde izmirli oluyor bunlar.
    5 -11 ... kivilive
  5. 5.
    Bizim mahallede necla isminde bir abla vardı ve mesleği hayat kadınıydı, dövme yaptırmaktan da çok korkardı. Dövme yaptıran kızlara da olumsuz sözler söylerdi, bazen küfür bile ederdi, ben de dövme yaptırdığım için bana da kızardı ama bu kızgınlığının öfkenin sebebi kendisinin dövme yaptıramamasıydı ve içten içe bizleri kıskanırdı. Yani demem o ki, dövme yaptıranlara normal gözle bakmayanlar aslında en çok dövme yaptırmak isteyenlerdir fakat biraz korkuları, kendilerine koydukları yasakları var sanırsam.
    5 -9 ... black metal dinleyen yazar
  6. 6.
    dövme yaptıran kızlara kolaylıkla sevişebileceğim kızlar olarak baktığımdan aslında sevdiğim bir durumdur.

hele ki sırtında dövmesi olan kızlara dogy pozisyonunda girip çıkarken aldığım zevki pek az şeyden almışımdır.

dövmeli kızlar forever...
    4 -11 ... dakandaz
  7. 7.
    sanirim bazilari fazla lsd kullaniyor. haz maz. hayaller.

olmamasi gereken onyargidir.
    8 -4 ... derisik asit
  8. 8.
    memesinin üstüne kuş dövmesi yaptıran kız forever.
    -1 ... daireselalandakosekapmaca
  9. 9.
    kadın dövmeci sayısının elle sayılır olmasına ve kızların meme kasık gibi yerlere dövme yaptırmasına bağlıdır.
    4 -2 ... marvolo riddle 2
  10. 10.
    Burada kastedilen normal, anormal gözdür. 70 yıl geriye evrildik çünkü.
    1 -3 ... thelma