1. 1.
  Her ne kadar bazı kızlar tarafından reddedilse Dahi hemen hemen her gün en azından haberlerde denk geldiğimiz kız modeli.

  Böyle bildiğim bir isim vardı. Sevgilisini kızı sürekli döverdi, üstüne kızı terk ediyordu. Kız da barışmak için tekrar peşinden koşup barışıp tekrar dayağını yiyordu. Döngü halini almıştı bu durum.

  Eğer dövmese büyük ihtimalle takip etmezdi.

  insan hayret ediyor.
  7 -1 ... keyf kahyasi
 2. 2.
  varoş kezbo birlikteliği, tencerenin yuvarlanması vs.
  4 -1 ... ebu fesat
 3. 3.
  şaşırtmayandır. iki tanesini bizzat tanıyorum.

  bir tanesi haftada bir sevgili değiştirirdi ama nesini unutamadığını bir türlü anlayamadığım uyuşturucu bağımlısı kara kuru vasıfsız sikko bi tip vardı. yıllar boyunca belki 100'den fazla sevgili değiştirmiştir lakin sonunda kürkçü dükkanı misali gitti yine işsiz güçsüz bağımlıyla evlendi. en son duyduğumda düzenli olarak zopa yiyordu.

  bir tanesi de mütemadiyen erkek arkadaşından dayak yerdi. çocuk tam bir pasif agresifti ama. bir gün benim yanımda kıza atarlanmaya başladı otur oturduğun yerde senin ecdadını sikerim dedim bana gıkını çıkaramadı, öyle ezik bi tip işte. neyse efendim bunlar bir ara ayrılmıştı, o ara afedersiniz sikmiş bulunuverdim ben bu hanım kızımızı. siktim ama bir sorun niye siktim. gecenin 3'ünde arayıp görüşmek istedi, benim de boşluğuma geldi o anda oluverdi işte, ne yapayım yalan mı söyleyeyim şimdi. üstüne bir de sanki suçlu benmişim gibi arkadaş ortamından afaroz edildim bu sikiş yüzünden, neysa. aradan 1 yıl geçti geçmedi, o ara yurtdışındaydım. duydum ki dayakçıyla evlenmiş bu.

  iflah olmaz bunlar, sana geldiğinde gelişine vur geç gerisini kurcalama.
  3 -2 ... nesgayfe
 4. 4.
  Beyninin Sol lobu çalışmıyordur.
  4 -1 ... rotaszkaptan
 5. 5.
  Var böyle tipler.
  3 ... karton toplayan cocuk
 6. 6.
  Mazoşist olabilir.
  2 ... t1mur turkler1 severd1
 7. 7.
  Bazıları gerçekten dayak emiyor. Bundan hoşlanıyor. Sabah akşam dövüp hem stresini atacaksın hem istediğini vereceksin.
  4 -2 ... saint andre
 8. 8.
  Şimdi o biraz da neresini dövdüğünle alakalıdır dedirten mes'ele.
  1 ... bana musade
 9. 9.
  genelde "yhaaa x çok iyi çok da seviyor ama beni sıkıyor. ben heyecan arıyorummmm" diyen kızlardır. allah akıl fikir versin diyelim genede mübarek gün belki tutar duamız.
  7 -1 ... mel mel bakan gibson
 10. 10.
  hard core denilen pornografik türü bu kezbanlar saydesinde çıkmıştır. Ayrıca bunlar doyumsuzdur...
  ... alphaboy