1. 1.
    Popüler kültürün çekici olarak lanse ettiği çıt kırıldım, şımarık, ezik kızların aksine ilkel, sert, brutal bir cekiciliktir. ÖZellikle şu na dövüşcüsü kadınlara bayılıyorum ya o nasıl bir asillik, nasıl bir özgüven kendini zarif göstericem diye yapmacık olan kezbanlardan daha doğal, daha seksi ve daha güZeller. Dövüşçü bir kadınla sevgili olmak isterdim gerçekten onu kucagimda sertce hoplatirken yavaş ol lan diyip ağzımın ortasına bir yumruk çakıp dudağımi patlatıp daha sonra öpüşürken o kani emmesini isterdim.
    dövüşcü kız çekiciliği
    1 -2 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  2. 2.
    dövüşcü kız çekiciliği
    ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  3. 3.
    Oyşhhh sabriyeğğ çokzel gızz hemide garadenizli. Evet.
    ... kendinesizofren
  4. 4.
    Karın kası olan kadın çekiciliğidir daha ziyade.
    1 ... antimatter
  5. 5.
    dövüşçü kızla evlenen erkek o kızın karısı olmuştur.
    1 ... uzay muhtari
  6. 6.
    En çokta ronda rouseye bayılıyorum saçları, o sert keskin bakışları, güzel yüzü, fiziği en önemliside o oGuvenden gelen asil duruşu, karizması beni bitiriyor dişi kaplan gibi mübarek

dövüşcü kız çekiciliği
    dövüşcü kız çekiciliği
    dövüşcü kız çekiciliği
    1 -1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  7. 7.
    bir Paige VanZant'DA vardır kesinlikle. götü göbeği salmamalarıyla, aç gezip iskelet olmak yerine kaslanmalarıyla alakalı.

http://www.ufc.com/fighter/paige-vanzant
    ... gemideninmem
  8. 8.
    dövüşcü kız seni becerir amk. o yüzden bu işi dövüşcü abilerine bırak. o kızın dilinden ben anlarım.
    -1 ... turin
  9. 9.
    O kadar kick boks yaptım cırmık atmak kadar zevkli bir yumruk ya da tekme daha yok.
    ... sensusbence