1. 1.
  -babaannemin kıçını öp!
  -neeeeee!

  -pat küt, çat çut, çtong, çötenek: bodoffff!
  3 ... iplik
 2. 2.
  esas adamdan önce dövülmesi gereken, diğer figüranlardan daha yetenekli ve birlikte çok iyi dövüşen ikilinin örnek verilebileceği klişelerdir.
  3 ... the black pill
 3. 3.
  (bkz: hiyaaa)
  (bkz: çat çut)
  1 -1 ... hothead
 4. 4.
  en önemli klişe de ana karaktere kötü adamların sürekli tek başlarına dalmaları. yahu öyle yaparak teker teker sopa yiyeceğinize aynı anda saldırın adama da bitirin işini. mazoşistseniz o ayrı tabi.
  3 ... leskote
 5. 5.
  esas karakterlerin kafaları kırılsa dübürlerinde olmaz ama ağızları kanadı mı malkoçoğlu kesilir her biri.
  1 ... mad world
 6. 6.
  sao sebastiao katedrali - rio de janeiro, brezilya.
  1 ... gmail notifier
 7. 7.
  ana karakter kötü adamları bir yumrukta öldürürken, kendisi 10 kurşunla bile zor ölür, yada ölmez sonra intikam alır.
  2 ... leskote
 8. 8.
  bir de dövüşürken "şimdi tanrının kim olduğunu göreceksin aşağılık herif. ömrüm boyunca bu anı bekledim. Annene de tecavüz eden bendim.Sen bir pisliksin dostum" gibicesinden psikanalitik sohbetler olmazsa olmazdır. Bugüne kadar "gel lan buraya ecdadını zektiğimin çocuğu ağzına mıçacam senin" tarzı bir diyaloğa rastlanmamıştır.
  3 ... mad world
 9. 9.
  holywood filmleri için:

  - ana karakter sevdiği kızı ya da çocuklarını görene kadar bi kova dayak yer. dayağın ortasında sevdiğiyle yakaladığı göz teması kaslarını çalıştırır, terini soğutur, açlığını giderir hatta abimiz aniden ereksiyon olur. sonrasında kötü adamın kıçından kan alır.

  - kendilerine özgü dövüş (bkz: dövüş mü döğüş mü) (bkz: döğüştü lan galiba) (bkz: yok mına koyayım söğüş) evet evet dövüş teknikleri vardır. kartal pençesi, jaguar ensesi, ayı kanadı, kurt pisisi, ejderha osuruğu (bkz: osuruk mu usuruk mu) (bkz: lan bi sus) gibi.

  - hiçbiri karateyi karate salonlarında öğrenmezler. gider en olamdık yerde dayak yer ve ilerde karate ustası olacak adam tarafından kurtarılırlar. karate hocalarıda pek bir nazlıdır. öle hemen öğretmez. baya bi mırın kırın eder, sonradan eğitim vermeye başlar.
  2 ... deatly
 10. 10.
  bruce lee'nin cıkardığı seslerle motive olup figüranları saniyelik dövmesi fakat çelimsiz görününen yaşlı kötü karaterde zorlanması ama çıkardıgı son cırtlak ses ile kötü karakterin işini bitirmesi her filminin alışılmış gidiş hatıdır.
  3 ... elekter