1. 1.
    Biraz salak olmayı gerektirir. Yarınının bile belli olmadığı dünyada bavulları toplu yaşayacaksın.

Ama bakıyorum çoğu insanın 2030 vizyonu bile hazır.
    5 ... loveneverdies
  2. 2.
    sabah uyandığımda akşam ne yapacağımın bile planını yapamıyorum. günü kurtarmayı boşverdik, anı kurtarmaya bakıyoruz artık.
    2 ... hastavilla
  3. 3.
    Bkz;

Tanrıyı güldürmek istiyorsan ona planlarından bahset...
    6 ... mavi huydur bizde
  4. 4.
    plan dört sene sonrası için yapılmaz, plan dört sene sonra nerede olmak istediğine göre bugün için yapılır. her atılan adımın uzun vadeli etkileri vardır.
    1 ... monk of monkmountain
  5. 5.
    Bazı geceler yatakta uyumaya çalışırken hayatımı yoluna koymak için bir sürü planlar (Sigarayı bırakmak gibi, spora başlamak gibi) yapıyorum, hayaller kuruyorum. Sonra öğleden sonra bok gibi bir ruh hali ile uyanıyorum, sigaramı yakıyorum ve bu planların, hayallerin hepsi çöpe gidiyor. Duştayken, yataktayken yaptığım planların yüzde birini yapsaydım eminim bugün çok başka bir konumda olurdum.

Tanım editi: Genellikle plan olarak kalacak planlar yapmaktır
    2 ... rizedentrabzonayuzenkurbanlik
  6. 6.
    Bi dakika sonram planli sadece. Ölmez sag kalirsam yemek yiyecegim. Zira hayatın bir garantisi yok saniye icinde veda edebilme ihtimalin varken seneler sonrasina plan yapmak Allah ile sozlesme yaptiginiz anlamina gelebilir. Oyle bir sozlesme varmı? Hayir varsa sayet ben cok uzun yasamak istemiyorum ona dair bi anlasma yapardim.
    2 ... libraa
  7. 7.
    bence onlar plan değil hayaldir plan yakın dönem için yapılır 4 yıl plan için fazladır.
    1 ... karinsan
  8. 8.
    Tüm borçları sıfırlamak 4 senelik acil eylem planım.
    1 ... gezdimgordumyenildim
  9. 9.
    Aptallıktır. Bir saat sonrasını göremediğiniz adaletsiz bir düzende plan kurmak sadece çocukluk olacaktır.
    2 ... domestik ev hanimi
  10. 10.
    4 sene sonra yapılması gerekmekte. yarın ne olacağını bilmediğimiz hayatlar yaşıyoruz. çok hayalci bir davranış bu.
    2 ... onur 55