1. 1.
  antalya da konyaaltından gece bakıldğında ufo gibi görünen yer
  ortalama 20 dakikada çok dar bir yoldan çıkılır. bütün antalya olmasada konyaaltı sahil şeridi tamamen görülür.ayrıca 50 yataklı oteli diskosu vardır. ben önce kule dönüyor sandım. ancak kulenin altında bir platform dönüyormuş. yemek yerken cam kenarına tel, cüzdan v.b. bırakırsanız biraz sonra bulamazsınız. ama 1 saat sonra başkaları tarafından alınmadıysa tekrar aynı yere gelir. ayrıca burdan yazları yamaç paraşütü yapılır
  1 ... aabi
 2. 2.
  kutahya da vardir bir adet. hatta turkiyede bir ilktir. (bkz: sehir efsaneleri)resmen doner ama anlamazsiniz. tum kutahya gorulur. ickisizdir aile mekanidir guzeldir.
  1 ... cooldiver
 3. 3.
  işletmesini kayseri'lilerin yaptığı mükemmel restaurant.
  ... sertacgecgel
 4. 4.
  (bkz: döner gazino)
  ... uludagsozluk
 5. 5.
  ilk tanımda da olduğu gibi antalya'ya ilk gelenlerin gördüklerinde ufo tepkisini vermesi muhtemel olan restorandır; muhteşem bir konyaaltı,körfez ve antalya manzarasına sahiptir ve harbiden dönüyodur, yani ismi gibidir aldatmaca değil..
  ... datatabani
 6. 6.
  http://galeri.uludagsozlu...r-antalya-mekanlar%c4%b1/

  http://galeri.uludagsozlu...ya-mekanlar%c4%b1-224264/
  2 -1 ... jankilodvandam
 7. 7.
  Doğrudur ilk yapılanı Kütahya'dadır.*
  ... he is only and one
 8. 8.
  kütahya'da içinde karıların olduğunu düşünerek bir hevesle gittiğim ve içeride oturan 60lı teyzeleri amcaları görünce çük diye kalakaldığım mekandır. döndüğünü farkettiğimde ağzımdan çıkan cümle: dönüyor lan bu.
  1 ... papa jupiter
 9. 9.
  kütahyada dağ tepe çıkılır hisar'a ulaşılır. akp'den önce burada içki içilirdi ama artık içilmiyor. efendim sistem basit taban dönüyor yavaşda olsa saatte 360 dercelik turunu tamamlıyor ama kütahya halkı buna alışkın olduğu için işletmeciler elektrik harcamamak için çalıştırmaz çoğu zaman sistemi.eğer bi misafiriniz geldiyse şaşkınlıkla döner gazinoya gidilir garsondan misafirimiz var bi döndürüverin şeklinde ricalarda bulunulur iki üç tur dönersiniz ama arkayadaki ormanlık dağa bakan kısım geldiğinde canınız sıkılır bu kısım bi 30 dakikanızı alsada şehre de bi 30 dakika bakarsınız. ilk başta eğlenceli ve çekici gelsede sonralardan gidilmez olur .ben en son 5 yıl önce gittim ondada misafirimiz gelmişti ondan döndürdüler.burdan çıkıldıktan sonraki ilk durak güral/kütahya porselen mağazalarıdır ve kütahya turu bu şekilde biter.
  1 ... hasmet ibriktaroglu
 10. 10.
  yaklaşık iki senedir teleferik yapılıyor ayağına kapalı tutulan güzelim mekan. Antalya'da adam akıllı gidilebilecek manzarası güzel belki tek konumun da böylece içine edildi. evet.
  ... tekila tekila boom