bugün

Etrafındaki arkadaşların saçmalıklarından bıkmış bireyin yakınması sonucu oluşan soru.
Efendim, önerilerinizi bekliyorum.
Starbucks'dan alınan içecekle an itibariyle benim yaptığım gibi mağazaları geziyormuş gibi yapmak. Kaç kaç çalışan geliyor.. ya ka lan dım!
görsel
çoğu zaman tek başına yürüyüp etrafı insanları izleyip analiz etmek, boş bir arkadaşın dedikodularına ortak olup insanları çekiştirmekten daha güzel oluyor.
migros, şok, bim, a101 gibi marketleri dolaşmak, marketlerdeki klimalar sayesinde, şu sıcak havalarda az da olsa serinlemek, ürün fiyatlarının ve markalarının karşılaştırmalı analizlerini yapmak ve ülker yupo çokojelo alıp tekrar eve gelmek.
Kitap okumak,film izlemek,alışveriş.
baharın kendini yavaştan yavaştan hissettirdiği şu günler de, bir deniz kenarına gidip için içini dökmek. hele ki hafta içi gidin ki kimseler olmadan denizin dalga sesleri size arka fon olsun.
Cigara içip kulaklıkla müzik dinleyerek gezmek. Büyük keyif verir.
her zaman ki standart yaptıklarım. illa birileri gerekmez ki. hatta çok gereksizlerdir.
Sinemaya gitmek
Alsancaga gitmek
Kitapevi dolasmak.
Sahafları dolaşmak, eski bir çay evinde bi çay içip dinlenmek, bulunduğunuz şehri ilk kez geziyormuşçasına turist gibi baştan keşfetmek, bir avm ye girip bi kahve alıp gezinmek, sinemaya, tiyatroya gitmek, hayvanları seviyorsanız barınağa gidip biraz kedi köpeklerle ilgilenmek liste uzar gider ama ilk önce dışarı çık yolda aklına gelir birşeyler.
Vatanda telefon bakmak.
Meydana gidip beleş wifiyi sömürmek.
Pek yoktur. Ben yalnız dışarı çıkmayı sevmiyorum galiba. iki çift laf edecek insan, başını koyacak omuz olmadıktan sonra anlamı yok. Rapor yaz kitap oku müzik dinle yabancı dizi izle ev alışverişi yap temizlik yap. Yalnız şahsın aktiviteleri bundan ibaret.
Yürümek, nefes almak.
kulaklık takıp sahilde yürümek.
Tinercilerden götü korumak.