bugün

itiraf edemesek de apaçık bir gerçektir.

şimdi güzelin yanına güzel yakışır.

gerisi kendini kandırma çabasıdır.

bundan utanmaya gerek yok, açıkça söylenebilir.

önemli olan dış güzelliktir.
su götürmez bir gerçektir. bir insanın dış görünüşünü beğenmezseniz arkadaş dahi olasınız gelmez.
Az bişey dış güzellikle mükemmel bir iç güzellik bulunabilirse hint kumaşı muamelesi görür.
Benim için de doğru olsa da her zaman geçerliliği yoktur. Yoksa dışarda gordugumuz şişman, kıllı, sevimsiz heriflerin yanındaki ilik gibi hatunları ne açıklayacak? Şans işi, gonul işi. Ne olacağı belli olmuyor gerçekten.
sigmund freud hiçbir erkek cinsel ilişki kurmak istemeyeceği bir kadınla yakın arkadaş olmaz, sözüyle durumu açıklamıştır.
güzelliğin on par etmez
bu bendeki aşk olmasa .
Dış güzelliği olumsuz olanların iç güzelliğide olumsuz olur. Dış güzelliği olumlu olanların iç güzelliğide olumlu olur. Kendini ve karşısındaki insanları avutmaktan başka bir şey değildir. Ekstra olarak "insanın içi güzel olursa zaten yüzü nurlanır."

Edit: Yaşlansanız bile; içiniz güzelse yüzünüze nur doğar.
doğru önerme. ambalajını beğenmediğiniz ürünün değil içini açmak satın bile almazsınız.
zannımca doğru olmayan önerme.
'yüzü güzele 40 günde doyarsın da gönlü güzele 40 yıl da doymazsın'
sen o disi guzel insani bi sene cok kafa yoran iste calistir bakalim bi sene sonra o guzellikten eser kaliyor mu.

zannimca zittini dusundugum ancak cografyamizda neredeyse %90 gecerli olan onerme
Doğanın kuralı, hayatın kendisi. Ben iç güzelliğe önem veririm diyenler boş yapmaktadır. Bunun için uzun uzun entry yazılır fakat kısaca doğamızın ve biyolojinin köpeğiyiz.
Dış güzellik ile kısa vadeli primler yaparsınız, kolay vazgeçilir. iç güzellik ise zamanla anlaşılır, pek tercih edilmez ama anlaşılınca vazgeçilmez.
ilk bakışta. evet.
Kimse dışını beğenmediğinin içini merak etmiyor çünkü. Yaratılış böyle bir şey. Doğuştan şanslı değilsen vay haline.
ve ilk kötü sözde, ilk kalp incinmesinde bunun yanlış olduğunun anlaşılması . diye devam etmesi gereken söz.
Bugun edindigim tecrubelerime gore sapyoseksueller de tipe bakiyor.

Zeki erkek istedikleri su goturmez bie gercek. Fakat bu zeki erkek gozlerine hos gelen kisiler arasindan olmali.
Sapyo Kadınlar sadece vasat görüntüdeki bir erkeğin zeki olmasını önemser,

Diğer buruşuk, pasaklı, tabiri caizse çirkin adamların zekası ile ilgilenmeyecek kadar meşguldürler.

Dolayısiyla ileri zekanızı yaşattığınız bedeniniz göze hitap etmiyorsa boş kümesinizdir.

Acıdım lan.
Dış güzelliği olmayan erkek yoktur. Az parası olan erkek vardır.
Doğru olsa bile, doğru değil
yok be sonradan patlıyorlar.
için güzelliği dışa akseder merak etmeyin.

(bkz: Cicero)'nun dediği gibi yüz ruhun aynasıdır.
bence iç güzelliği çok önemli ama dış güzelliği de önemli sevgililikte.
Çok aydınlattın bizi.
(bkz: #46856187)
Bu gunumu bu derin ve ulvi anlamlar tasiyan entry uzerine dusunup irdelemeye ayiracagim.
Cok ozlu soz duydum ama boylesi ender gelir.

görsel
Zikiceksen öyle, kız arkadaşı edinceksen, diil.