bugün

ne yazık ki öyledir. mesela yakışıklı bir adam bir kıza baksa tebessüm gelir karşılık olarak. tipsiz ya da yaşlı baksa "ne bakıyor bu cins" olur.

aynı şekilde kısa boylu şişman bir kadın yakışıklı bir adama baksa "ne bakıyor lan bu mal" olurken, güzel bir kız baksa tebessüm gider karşı tarafa.

bu kadar net.
acı gerçek... bir kitap var mesela çok güzel ciltlemişler canım sıkıldıkça okşayıp sen ne güzelsin diyip tekrar okuyorum içine filan bakıyorum. insan ilişkilerinde de böyledir kimse dışını beğenmediği insanın içini merak etmez.
her şey olmasa da çok şeydir. allah korusun yanma, çürüme, genetik hastalık gibi sorunlar yoksa insan kendine dikkat ederek zaten temiz ve kabul edilebilir bi görünüme kavuşabilir. gidipte allah'a isyana lüzum yok, herkesin sınavı başka.
+ penis boyu.
ne olacağdı.
yanlış bir düşüncedir. her şey dış görünüş demek değildir. evet.
iş ve özel hayatta çok geçerli bir genellemedir.
iş hayatında dış görünüşün iyiyse, pahalı kıyafetler, pahalı saatler takıyorsan bir yerlere gelme şansın artar.
özel hayatta da durum değişmez.
Her şey değil fakat bir çok şey. Kimse burda duyar kasmasın.
Bilgi ile aynı dengede olsa daha iyi olur.
hiçbir argüman " her şey"iniz olmamalıdır. hepsinden "little little" olsun kafi.
her sey degildir ama önemlidir.
"Dış görünüş önemli olmasaydı; uğur böceğini sevdiğin gibi hamam böceğini de severdin."

Ilk izlenim önemli..
çevremde o kadar çok dış görünüşü olmayıp da her şeyi olan insan var ki tam olarak inanmıyorum bu duruma.
dünya kanunu malesef.önemli değil derler alayı kolpadır.
Her şey değildir. Buna katılmıyorum. Çirkin de olsa özgüvenli kendini ifade edebilen bir insan diğerlerini her zaman geri planda bırakır.
(bkz: blackpilled)
Her şey olmasa da çok şeydir.
Aynen, cüzdanın dış görünüşü çok önemlidir. Cüzdanın kalınlığı en önemli etken olmasına rağmen, içindeki banknotların değersel büyüklüğü asıl önemi arzetmektedir.
bir şey, her şey olamaz zaten materyal düşünürsek.
ilk intiba kisvesi ardına sığınmış, hakikat.
her şey olmasa da dış görünüş ilk intibadır ve önemlidir. sık görüşmediğiniz bir kişi için akılda kalır.
katılmadığım görüştür. dış görünüş etkiler, beden ve zihin uyumu kalıcı hale getirir. dış görünüşü iyi olan birisi ile ten uyumunun da olması gereklidir.
Önemli,
lakin her şey değil.

Zira iletişim kuramıyor ve güven vermiyorsa ne yazık ki diğer özelliklerin pek de önemi kalmıyor.

Sonuç olarak Bir çift meme hatırına
kafa olarak uyuşamadığınız bir insanla ömür geçmez diye düşünüyorum.
kızlar olsun, esnaf olsun, iş olsun dış görünüşe baktıkları doğru hatta test ettim kaç kez yanılmadım. bir mekana şahinle gidin bakın birde lüks bir arabayla.
aradaki hizmet farkını görün. dış görünüş reklamdır sadece aynı cips paketi gibi dışı janjanlı havalı ama içi boş.
Dış görünüş + para.