bugün

hiç bir zaman bilemeyeceğimiz, çünkü yalanları hiç bir zaman ortaya çıkmayacak yalancıdır.
Yapılan araştırmada Daum, kokain kullandığını inkar ettiği halde kullandığı ortaya çıktığı için 1. sıraya yerleşmiştir..
(bkz: benjamin linus)
amerikalı 6 yaşındaki çocuğun babasıdır. çocuğunun balonla havalandığı yalanını ortaya atıp, bütün tv kanallarına servis edip halkın vicdanıyla oynayan kimsedir bu çünkü. çocuk sonra bir bakıyorlar, aaaa evin terasında saklanmış, baksen efendim şu işe. çocuğun röportaj yapan muhabire babam bana saklan dedi demesi de, yalancının mumu yatsıya kadar yanar ifadesini doğruluyor gibi. işte en büyük yalancı, çocuğunu kullanan bu heriftir.
sülün osman boğaz köprüsünü yenisi yaptıracam bu köprüyü satarım diyerek köyden şehre tarlalarını satıp gelen insanlara satan ünlü türk dolandırıcısı
kendine en büyük kötülüğü yapan insandır. tam tanımı da budur.
(bkz: chackal carlos)
habertürk gazetesinin haberine göre christoph daum.
Ermeniler.

100 yıldır olmayan bir soykırımı tüm dünyaya yutturdular daha ne olsun.
ikizler burcu çok belli eder, aslan hiç etmez.

ben israil diyorum.
bir gece facebook msg sinde sohbete başlarken "tabii ne istiyorsan anlatabilirsin, dinlemeye açığım, gizli kalacak" vs. diyip de ertesi sabah en yakınlarına bu çok özel hisleri ve sözleri, hem de henüz onda birini duyduğu halde yumurtlayan kız dır.
aynı zamanda dünyanın en güzel kızıdır. çok özel bir kızdır. bunları anlatan gibi çocuktur aslında . yakmıştır,yıkmıştır.
güncel Önemli Başlıklar